Анонімайзер для ВКонтактеневеликий огляд

Рекламний блок

anonimayzer-dlya-vkontakte-nebolshoy-obzor

Всі ви знаєте, що найбільшою популярністю соціальною мережею в Росії залишається ВКонтакте. Це має як плюси, так і мінуси. Про плюси я розповідати не буду, вони і так очевидні, а от про мінуси сказати варто. Так, популярність проекту породила безліч шахраїв, які намагаються заробляти з допомогою ВК, причому найчастіше вони працюють віддалено - створюють простенький троян і запускають його в мережу. Потрапляючи на комп'ютер користувача, він підміняє текстове вміст файлу hosts, в результаті чого людини сторінка в ВК стає нібито заблокованою адміністрацією. Для розблокування потрібно відправити СМСку, яка на перевірку виявляється платною. Оскільки далеко не всі користувачі вміють працювати з hosts, то реальним методом перевірки на блокування може стати вхід на сайт через анонімайзер.

Крім того, анонімайзер може стати в нагоді і в тому випадку, якщо ви знаходитесь на роботі, де заблоковані популярні сайти, включаючи той же ВК, Однокласники і т. д. Звичайно, адміністратори найчастіше блокують сайти програмним шляхом, тому з допомогою анонимазера їх відкрити навряд чи вийде, але спробувати все ж варто.

Сьогодні я розповім про декілька найбільш популярних анонімайзерів, користуватися якими одне задоволення. Єдине, нагадаю, що б ви як можна більш обережно вводили свої дані, адже деякі з сайтах таким чином можуть красти цінну інформацію про користувача. Поїхали.

Cameleo.ru

Один з найпопулярніших анонімайзерів на території нашої країни. Простий і без будь-якої реклами. До речі, що стосується реклами, то її на цьому сайті ніколи не було, що не може не радувати. А ось що вас напевно порадує, так це швидкість роботи - всі сайти відкриваються практично моментально. Користуватися даними анонімайзер простіше простого - введіть адресу потрібного вам сайту в рядок і натисніть на кнопку Go.

Правда, далеко не всіма сайтами вийти повноцінно користуватися. Наприклад, той же Яндекс блокує частину запитів, перенаправляючи безпосередньо на Yandex.ru з Cameleo.ru. Це своєрідний захист Яндекса, тому відноситься до всіх анонимайзерам.

DaiDostup.ru

Судячи з усього, належить одним і тим же особам, що і Cameleo.ru, так як дизайн обох сайтів схожий, до того ж вони облінкований між собою. Наскільки мені відомо, DaiDostup.ru більш популярний і відомий, тому, мабуть, швидкість його роботи виявилася трохи нижче, ніж у не менш відомого аналога, описаного вище.

На відміну від Cameleo.ru на DaiDostup.ru є своєрідний FAQ (розділ «Питання-Відповідь») і навіть можливість зворотного зв'язку з розробниками. В іншому різниці помічено не було.

2ip.ru/anonim/

Взагалі-то, 2ip.ru - це цілий портал, на якому представлені різні сервіси (в тому числі для вебмайстрів), програми, відгуки про провайдерів, корисні статті, форум і, звичайно ж, анонімайзер.

2ip.ru дуже сильно виділяється серед своїх аналогів. Справа в тому, що за допомогою цього ресурсу ви можете відвідати потрібний вам сайт з IP-адреси певної країни, яку необхідно вибрати самостійно. Наприклад, захотіли зайти з Німеччини? Будь ласка. З Болгарії або США? Немає проблем! Само собою, можна зайти і з Росії в тому числі. Список країн періодично змінюється.

Швидкість роботи залежить безпосередньо від анонімайзера, через який працює 2ip.ru, тому вона не завжди достатня. В іншому ж сервіс вийшов чудовим, зручним і простим. Рекомендується до використання.

HideMe.ru

Досить відомий проект в нашій країні. Має безліч різних налаштувань. Наприклад, дозволяє вибирати сервер, шифрувати домени, блокувати рекламні сервери і т. д. За окрему плату дозволяє вибирати IP-адреси і країни, пропонує використання зручного Firefox-тулбара, налаштування швидких ярликів і т. д. Працює досить швидко, особливо з популярними сайтами (ВКонтакте, Яндекс, Google).

Сайт пропонує інші різні інструменти, включаючи тест швидкості інтернету, сканер портів, проксі-чекер і т. п.

Anonymouse.org

Дуже старий англомовний проект. Що можна сказати? Працює непогано, іноді, правда, зациклюється - адресу vk.com відкрити не вдалося, але це, судячи з усього, тимчасова помилка. В іншому працює досить спритно. На сайті є один блок реклами, але він абсолютно не заважає.

Рекламний блок