Як видалити стартову сторінку Sindex.biz

Рекламний блок

Останнім часом розвелося якихось лже пошукачів ціла купа, вони отримують свою популярність не за рахунок того, що мають надпотужні функції пошуку, а за рахунок того, що як вірус проникають в налаштування вашого браузера та ще й реєстр в добавок засмічують. Починаєш правити домашню сторінку, перезагружаешь браузер, але тут знову вони. Варто було мені тільки написати про те як видалити Webalta з комп'ютера, як тут у нас, виявляється, знову з'явився диво пошуковик під назвою Sindex.biz.

Как удалить стартовую страницу Sindex.biz

Чесно скажу, що мені ця штуковина ще не попадалася, але проблема зараз досить актуальна, тому викладаю її рішення. І так, припустимо, ви запускаєте якийсь браузер: Chrome, Firefox, Opera, не важливо. І тут замість звичайної стартової, яку ми звикли спостерігати, вискакує Sindex.biz.

Ну для початку не завадило б прочитати про видалення Webalta, ссилочку я давав на початку статті. Якщо спосіб, який там описаний не допоміг, то в такому випадку йдемо в папку Program Files і шукаємо каталог, де у нас встановлений який-небудь браузер:

Тепер в цьому файлі необхідно знайти файли з розширенням .url і видалити їх.

Тепер шукаємо всі ярлики браузерів, клікаєм по ним правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

Міняємо розширення об'єкту .url .exe

Також можна просто видалити старі ярлики і створити нові, причому скрізь, включаючи автозавантаження. В автозавантаженні також можуть бути присутні програми, у яких прописаний Sindex.biz. Автозавантаження в Windows 7Рекламний блок