Як видалити всі твіти відразу?

Рекламний блок

kak-udalit-vse-tvityi-srazu

Twitter - річ незвичайна. По суті, це сервіс коротких повідомлення, максимальна довжина яких складає всього 140 символів. Незважаючи на це, проект готовий посперечатися за популярністю з Facebook і є чимось середнім між соціальною мережею і новинним порталом (так-так, саме тут з'являються самі останні новини).

Акаунти в «Твіттері» є практично у кожної людини, у якого є доступ в інтернет. У мене теж є пару аккаунтів, але використовуються вони зовсім не для того, що б писати новини або розповідати про свої пригоди - з ними я проводжу різні експерименти, пов'язані з просуванням і індексацією сайту. Нещодавно мені потрібно було видалити всі твіти з облікового запису. Хотів це зробити, але твітти виявилося стільки, що для видалення їх всіх я б витратив добру частину дня. Довелося вирішувати проблему, використовуючи пошуковик Google. З'ясувалося, що існує відразу кілька способів вирішення даного питання. Сьогодні я поділюся ними з вами.

Мова піде про програми для Twitter, які необхідно підключити до аккаунту. Почну з додатка TwitWipe. Чомусь говорять, що воно не працює. Це не так, я спеціально перевіряв. Переходимо до дій.

 • Перше. Заходимо на сайт TwitWipe.
 • Тут ми бачимо опис програми англійською мовою. Можете почитати його, якщо хочете. Той, хто не хоче цього робити, скороллит сторінку в самий низ. Тут знаходиться кнопка Get Started, тиснемо на неї один раз.
 • Відкривається нова сторінка. Далі вводимо просту капчу і натискаємо на кнопку Proceed (або клавішу Enter на клавіатурі).
 • Якщо ви не авторизовані в Twiiter, то вам доведеться це зробити (додаток не бачить ваш пароль).
 • Потім з'являється напис «Відкрити додатком TwitWipe доступ до вашого облікового запису?». Натискаєте «Прийняти», попутно помічаючи, що TwitWipe зможе оновлювати ваш профіль публікувати твіти від вашого імені, рекомендувати користувачів, а також читати твіти з стрічки. Не звертайте на це увагу.
 • Після того, як ви відкриєте доступ додатком, будете автоматично повернуті на сторінку TwitWipe, де вас ще раз запитають, чи готові ви позбутися всіх твітів (are you sure you want to wipe all your tweets?). Натискаєте Yes і чекаєте, поки процес буде закінчений (його видно на екрані монітора).
 • Тепер можете закрити доступ додатком через налаштування вашого облікового запису. А можете не закривати, вирішуйте самі.
 • Наступне додаток називається Delete Multiple Tweets.

 • Заходимо на сайт Delete Multiple Tweets.
 • Натискаємо на велику зелену кнопку Sign in with your Twitter account.
 • Даємо доступ програми до свого аккаунту. Воно можете робити рівним рахунком все теж саме, що і TwitWipe, тобто читати стрічку, публікувати твіти і навіть оновлювати ваш профіль.
 • Вас перенаправляє назад на сайт програми. Натискаємо на червону кнопку з написом Delete the Tweets Permanently і чекаємо. Також у вас є можливість вибирати, які твіти залишити - для цього потрібно лише поставити галочку поруч з ними.
 • А ще я знайшов DELETER - додаток для iOS, яке точно таким же чином «розправляється» з повідомленнями в Twitter, але тільки з телефону. Перевіряти працездатність я не став, так як його функціональність напевно максимально схожа з описаними вище додатками.

  Рекламний блок