Шукаєте ідеальний комп'ютер? Спочатку визначитеся з його завданнями

Рекламний блок

Комп'ютер – пристрій універсальне. Можливості його використання залежать від використовуваних при складанні деталей підключених периферійних пристроїв. Коли виникає мета вибрати або зібрати комп'ютер, необхідно точно знати, для яких завдань його будуть використовувати.

Адже невимогливі завдання, начебто перегляду фільмів або спілкування в соціальних мережах можна вирішити за допомогою планшета, який мобільніший і компактний. Правда, функціонал доступних за вартістю моделей ще не досяг рівня ПК.

Мета буде визначати необхідні параметри і, побічно, зовнішній вигляд.

Простий комп'ютер для стандартних офісних завдань позбавлений дорогих і потужних комплектуючих, часто там немає навіть приводу компакт-дисків. Звичайно, пограти в сучасні ігри, відредагувати фото або відео на ньому особливо не вийде. Хоча сучасні процесори з вбудованим відео тут можуть здивувати.

Зате він дуже легкий, компактний і не дорогий. Розвитком даної концепції є комп'ютери, що зовні нагадують звичайний монітор. Вони, звичайно, товще і важче монітора, але за рахунок цілісності конструкції виглядають дуже стильно, і дозволяють частково позбутися від хитросплетіння шнурків під ногами.

До речі, моделі такого формату можуть мати цілком пристойними характеристиками, але це відчутно позначається на ціні. ПК професійного рівня мають чітку спрямованість на роботу з графікою, великою кількістю полігонів, дуже багатошаровими кресленнями, монтажем фото і відео.


Для такого комп'ютера необхідна професійна відеокарта. Її відрізняє від звичайних не тільки спеціальне програмне забезпечення, а й суттєві відмінності в "залозі". В силу цього, скромно виглядає професійна відеокарта позаминулого року випуску, легко може зробити сучасну ігрову.


Але тільки в професійних завданнях. Вартість "професіоналів" теж істотно вище "гравців". Про те, з чого варто збирати ігровий комп'ютер, вам з легкістю розповість будь-який підліток, який любить комп'ютерні ігри. Коротко – всього і побільше.

Рекламний блок