Як встановити драйвер Windows 7

Рекламний блок

Під час установки Windows 7 сама встановлює на комп'ютер всі відомі їй драйвера. Тому, якщо ви купуєте якийсь сучасний ноутбук, то в установці обладнання особливої проблеми немає, тому що операційна система зробить все це за вас.

Давайте розглянемо такий випадок, коли вам необхідно поставити драйвер на обладнання, яке застаріло і Windows 7 не може його самостійно визначити і поставити драйвер. В цьому випадку вам доведеться знайти інсталяційний диск, який йшов разом з обладнанням. Якщо диск не знайшли, то пошукайте файл драйвера в Інтернеті, де-небудь на сайті розробника.

Я, наприклад, підключив до свого комп'ютера старий сканер, драйвера на який «сімка», природно, не виявила. Тому я вставляю диск з драйверами на сканер в привід і далі виробляю такі дії:

1. Необхідно натиснути «Пуск – Панель управління». Ставимо «Перегляд: Дрібні значки». Вибираємо пункт «Диспетчер пристроїв»

Как установить драйвер в Windows 7

2. Далі дивимося список пристроїв, які підключені до ПК і шукаємо немає там назва «невідомий пристрій», біля нього повинен стояти знак оклику. У мене таке пристрій одне – це і є мій сканер.

3. Клікаємо по влаштуванню правою кнопкою миші і з випавшого меню вибираємо пункт «Оновити драйвери».

4. Далі нам запропонують автоматичну установку драйверів або вибрати потрібний драйвер вручну. Вибираємо другий пункт, тобто «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».

Вкажіть шлях до вашого драйверу, який ви завантажили з Інтернету або диска, який ви вставили в привід диск з драйверами в обладнання). Якщо все зробили правильно, то система підхопить необхідний їй драйвера з диска і встановить його.

Як бачимо, мій сканер успішно встановлено:

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок