Як прибрати пароль при вході в Windows 8

Рекламний блок

Пароль при вході в операційну систему – дуже корисна, для багатьох користувачів, функція. Ви можете бути впевнені, що на робочому місці, ніхто, крім Вас, не отримає доступ до файлів і папок на комп'ютері. Якщо у Вас вдома багато охочих скористатися комп'ютером, обліковий запис з паролем чудово захистить Ваші файли від домочадців.

В операційній системі Windows 8 з'явилася нова функція. Полягає вона в наступному – при реєстрації Вам буде запропоновано створити обліковий запис Microsoft. В ній безсумнівно є переваги – через один обліковий запис Microsoft Ви зможете синхронізувати різні пристрої: ноутбук, планшет, комп'ютер.

Але, як з'ясовується, не всім це потрібно. Наприклад, у Вас немає необхідності обмежувати доступ до файлів, так і користуєтеся Windows 8 Ви тільки на домашньому комп'ютері, а пароль потрібно вводити кожен раз при завантаженні ОС або при виході комп'ютера із сплячого режиму.

У статті я опишу простий спосіб, який допоможе вийти з облікового запису Microsoft і прибере пароль при вході в Windows 8.

Натисніть на клавіатурі комбінацію кнопок Win R з'явиться вікно «Виконати». У полі «Відкрити» напишіть команду netplwiz і натисніть «ОК».

Как убрать пароль при входе в Windows 8

Відкриється вікно «Облікові записи користувачів». Приберіть галочку з поля «Вимагати введення імені користувача і пароля». Натисніть «Застосувати».

У наступному вікні в полі «Користувач» буде заповнено, Вам потрібно ввести пароль для нього і підтвердити. Натисніть «ОК».

Тепер натисніть «ОК» у вікні облікових записів.

Після цього необхідно перезавантажити комп'ютер, і при вході в систему, пароль вже вводити не потрібно буде. Якщо комп'ютер переходить в сплячий режим до перезавантаження, то при пробудженні знову потрібно буде ввести пароль.

Ще один спосіб відключення пароля при включенні комп'ютера з Windows 8 – переключитися на локальний обліковий запис.

Наведіть курсор мишки у правий верхній кут і на бічній спливаючій панелі перейдіть в «Параметри».

Далі виберіть пункт «Зміна параметрів комп'ютера».

Параметри перейдіть на вкладку «Користувачі».

Зверху відображається обліковий запис Microsoft. Щоб вийти з неї, натисніть на кнопку «Перейти на локальний обліковий запис». Потім потрібно буде ввести пароль від поточного запису Microsoft. Коли система запропонує ввести новий пароль для локальної запису, натисніть «Скасувати», або щось в цьому роді.

Тепер, Ви будете заходити в систему локального облікового запису та пароль вводити не потрібно буде – якщо Ви звичайно пропустіть цей пункт, як я описувала вище.

За допомогою одного з описаних способів, Ви зможете прибрати пароль при вході в операційну систему Windows 8.Рекламний блок