Dendy на комп'ютері - простіше простого!

Рекламний блок

Привіт, дорогі читачі F1-IT.ru Буває такий настрій, що хочеться просто розслабитися і відпочити. В один з таких вечорів я згадав, як в дитинстві ми з друзями могли цілими днями грати в Dendy. Думаю багато з Вас розуміють про що йде мова, а такі слова як Battle City, Super Mario, Bomber Man - не просто порожній звук, це спогади цілої епохи.

Недовго думаючи, я «відкопав» на своєму жорсткому диску папку з емулятором Dendy і цілий вечір пролетів, як 5 хвилин. Якщо ви хочете дізнатися, як запустити Dendy гри на комп'ютері, тоді читайте цей пост далі.

Все, що нам знадобитися для розваги, - це невелика програмка емулятор Dendy і власне самі файли з іграми. Весь процес полегшується і тим, що нам не потрібно нічого встановлювати, так як програма EmulDendy представляє із себе простий .exe файл. Тому його можна скопіювати на флешку або в папку DropBox і мати завжди під рукою. Думаю, в компанії друзів ці старі добрі ігри принесуть море позитивних емоцій.

Завантажити файл з програмою ви можете за цим посиланням: EmulDendy. Разом у папці з грою знаходиться декілька популярних ігор.

Скачавши архів, розпаковуємо його і просто запускаємо файл. Відразу рекомендую заглянути в налаштування клавіш і встановити їх за своїм бажанням. Для цього перейдіть в меню Option - Key. Я поставив собі ось такі налаштування:

настройки управления dendy

Щоб запустити гру, потрібно натиснути File - Load Rom- ... і вибрати файл з грою, який знаходиться в папці games.

Ось і все, гра запущена, а що робити далі, Ви знаєте.

игры dendy

Приємного проведення часу!

До речі, любителі комп'ютерних ігор можуть відвідати і оцінити молодий сайт FanMade.ru, який ще тільки починає розвиватися. Сайт присвячений іграм і доповнень до них. Втім, заходьте і самі все побачите. Впевнений, багато хто стануть його постійними читачами.

пульт управления от Nintendo

Рекламний блок