Оптимізація Firefox за допомогою FireTune

Рекламний блок

Практично всі користувачі ПК знають, що оптимізація комп'ютера проводитися спеціальними утилітами, але не всі в курсі, що інтернет браузери також можна оптимізувати і істотно прискорити їх роботу. У цій статті піде мова про оптимізацію популярного браузера Firefox спеціальним додатком.

Налаштування Firefox може бути здійснено у ручному режимі або ж із застосуванням FireTune. Різниця тільки в часі і вона становить приблизно 30 хвилин. Замість ручного способу налаштування параметрів конфігурації краще всього скористатися простою установкою FireTune і налаштуванням деяких основних параметрів у вигляді швидкості процесора і інтернету, відповідно, оптимізація Firefox буде здійснюватися на базі цих даних. Однак не варто забувати про наявність резервної копії конфігурації Firefox тонкої настройки за допомогою цього інструменту.

Оптимизация Firefox с помощью FireTuneРезервне відновлення оригінальної конфігурації, і її копіювання можуть бути зроблені завдяки застосуванню інструменту Backup and Restoration. Портативний інструмент FireTune для Windows - просто необхідно розпакувати вміст архіву, відкрити папку і натиснути виконуваний файл FireTune. Крім цього можливий варіант оптимізації Firefox з використанням даного інструменту. Потрібно здійснити натискання Налаштування, вибір типу Firefox, і вибір Firefox Portable.

За допомогою FireTune оптимізуються не тільки нові версії Firefox, але і старі в тому числі. У головному вікні вам слід почати з вкладки "Оптимізація", там виконується вибір свого комп'ютера і Інтернету. Після переходу у вкладку "Інші оптимізації", вами будуть виявлені варіанти, не пов'язані зі швидкістю комп'ютера, наприклад, включення кешування об'єктів за допомогою безпечного з'єднання (SSL). У вкладці, наименованной 'Інші корисні Налаштування ", можна відшукати опції, що пов'язані з відображенням помилок сторінки, включенням / виключенням автоматичного завершення, предназначающегося для URL-адрес, і оптимізацію використання пам'яті Firefox. Існує потреба у закритті в програмі FireTune, Firefox до оптимізації за допомогою інструменту CLOSE Firefox.


Рекламний блок