Як створити пошту Gmail?

Рекламний блок

У основного більшості користувачів мережі вже є своя електронна пошта. Але все ж, іноді виникає необхідність зареєструвати скриньку на іншому сервісі. Це пов'язано з тим, що існує багато ресурсів (наприклад, Gravatar) які працюють лише з певними видами поштових скриньок. Тому, якщо використовувати пошту, яка сприймається як спамерская, або просто не підтримується, доводиться шукати інший поштовий сервіс та реєструвати на ньому собі нову пошту.


Шифрування пошти з допомогою all-пн-ключ

Одним з найбільш оптимальних, для більшості цілей, поштових ресурсів є Gmail. Така пошта адекватно сприймається практично всіма сервісами інтернет і з нею рідше виникають різні неприємності. Так само великим плюсом є можливість використовувати, після реєстрації у цій пошті, всі інші ресурси від Google.

Створюємо поштову скриньку на Gmail

Сам процес реєстрації досить простий. Ви можете далі самі в цьому переконатися. Для цього зайдіть на головну сторінку https://www.google.ru/. У верхній частині екрана натисніть на посилання «Пошта».


sozdat-pochtu-gmailНа сторінці, що відкриється, натискаємо на кнопку «Створити акаунт».

sozdat-pochtu-gmail-1Тепер, на сторінці реєстрації, вводимо всі необхідні дані. Сама реєстрація досить стандартна і схожа на реєстрацію на багатьох інших ресурсах. Кожне поле підписано, тому тут не повинно виникнути труднощів.

Как создать почту GmailВказуємо пароль надійніше, чим більше символів, тим краще. А ще, бажано зазначити адресу електронної пошти. Це може дуже сильно виручити Вас, в разі втрати пароля від ящика який створюєте. Після того, як ввели всі реєстраційні дані, натискаємо «Далі».

sozdat-pochtu-gmail-4З'явиться сторінка «Мій профіль», можна нічого не міняти і просто натиснути «Перейти до сервісу Gmail».

sozdat-pochtu-gmail-5Наприкінці всієї процедури, з'явиться сторінка з повідомленням про успішну реєстрацію електронної пошти. Тепер можна перейти в свою поштову скриньку.

sozdat-pochtu-gmail-6Після реєстрації можна трохи налаштувати інтерфейс поштової скриньки. Gmail дозволяє встановлювати різні теми оформлення, що є досить приємним доповненням.

sozdat-pochtu-gmail-7Можете подивитися відео, в якому наочно показаний процес реєстрації пошти Gmail.

Після реєстрації в електронній пошті від Google, нам відкривається доступ до цілого ряду інших сервісів, в яких вже можна не реєструватися. Що б перевірити всі ці ресурси, в меню зверху натискаємо на розділ «Ще» і вибираємо пункт «Всі сервіси».

sozdat-pochtu-gmail-8Відкриється сторінка, на ній побачимо всі сервіси, якими можна скористатися. Думаю, далі Ви зможете легко розібратися, для чого кожен з цих сервісів призначений. Тим більше, в цьому списку, кожен з них коротко описаний.

При бажанні можна буде більш докладно заповнити свій профіль всією необхідною інформацією. Просто натисніть на адресу пошти, у правому верхньому куті екрану і натисніть на кнопку «Переглянути профіль».

sozdat-pochtu-gmail-9На сторінці профілю Ви побачите всі розділи, які можна буде заповнити.

sozdat-pochtu-gmail-10Як можна було переконатися, сервіс електронної пошти Gmail, може бути досить корисний і до того ж, відкриває доступ до великої кількості інших сервісів.

Сподіваюся, в цій статті Ви змогли знайти відповіді на всі запитання з приводу того, як створити пошту Gmail. На цьому все, до зустрічі в новій статті!

Рекламний блок