Як видалити компоненти Windows Live

Рекламний блок

На сьогоднішній день досить багато користувачів працюють в операційній системі Windows 7. І іноді з якоїсь причини, можливо після авто-оновлення системи, на Ваш комп'ютер завантажуються програми, якими Ви ніколи не користувалися. Наприклад, Microsoft SkyDrive або Пошта.

Давайте розбиратися, що це таке і як його можна видалити з комп'ютера.

Називається це «Основні компоненти Windows або Windows Live – комплекс інтегрованих веб-додатків та мультимедіа-програм від Microsoft. Програми розвивалися багато років і доступні для користувача абсолютно безкоштовно.

Остання версія включає в себе наступні програми:

Microsoft SkyDrive – додаток для імпорту, сортування, автоматичного розпізнавання осіб, обробки та публікації фотографій в популярних мережах;

Пошта – дозволяє працювати з поштою, календарем, контактами, RSS та іншими групами новин;

Writer – дозволяє професійно вести блог, додаючи фотографії, карти, відео і інше;

Messenger – інтернет-пейджер або миттєві повідомлення її замінили на Skype;

Кіностудія – додаток для створення відеороликів, включаючи накладення ефектів, аудіодоріжки, а також публікації їх в популярних мережах;

Безпека – додаток і служба управління доступом до мережі облікових записів для дітей.

Якщо які-небудь програми з перерахованих вище Вас зацікавили, і Ви хотіли б почати їх використовувати, просто скачайте Основні компоненти з офіційного сайту Microsoft. При установці можна галочками зазначити, які саме програми Ви б хотіли встановити.

А якщо програми були встановлені на комп'ютері або встановилися автоматично, і Вам вони не потрібні – давайте розберемося, як можна видалити компоненти Windows Live з комп'ютера.

Робиться це дуже просто. Заходимо в меню «Пуск» і переходимо на вкладку «Панель управління».

Как удалить компоненты Windows Live

В наступному вікні вибираємо «Програми та компоненти».

З'являється вікно «Видалення або змінення програм», в якому зі списку вибираємо «Основні компоненти Windows». Потім тиснемо на кнопочку «Видалити/Змінити».

Далі вибираємо пункт «Видалити один або декілька Основних компонентів Windows».

Потім галочками виділяємо, які саме компоненти потрібно видалити і тиснемо кнопочку «Видалити».

Почекайте трохи, поки закінчиться видалення і виконайте перезавантаження комп'ютера.

Тепер питання: як видалити компоненти Windows Live, здасться для Вас простим і видалення не займе багато часу.Рекламний блок