Кращі програми для розгону процесора AMD

Рекламний блок

Краща програма для розгону процесора AMD дозволить вашому комп'ютеру працювати значно швидше і ефективніше виконувати складні завдання.

AMD – це вид мікропроцесорів для персональних комп'ютерів та ноутбуків, які виготовляє і випускає компанія AMD.

Зміст:


 • Утиліта Over Drive
 • Розгін з допомогою функції Advanced Clock Calibration
 • Програма ClockGen

 • Технологія таких мікропроцесорів дозволяє виконувати завдання з високою продуктивністю для 32-х розрядних систем. Більш нові категорії процесорів обзавелися підтримкою 64-розрядних обчислень.

  Программа для разгона процессора AMD

  Вбудований в систему процесор не використовує всі свої ресурси. Таким чином, продовжується термін його експлуатації. Розгін необхідно здійснювати цілеспрямовано і нерегулярно. Інакше, можна нанести серйозної шкоди апаратних компонентів ПК або ноутбука.

  Розглянемо найбільш ефективні додатки, які здатні збільшити частоту роботи процесора від компанії AMD.

  Утиліта Over Drive


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Потужна програма для AMD 64. Програма безкоштовна.  Завантажити її можна з офіційного сайту компанії.
  Страница загрузки приложения


  Сторінка завантаження програми


  Відразу ж після першого запуску програми спливає діалогове вікно, яке попереджає користувача про те, що він несе повну відповідальність за всі вчинені в програмі дії, які можуть призвести до поломки процесора.

  Після угоди з наданою інформацією з'явиться головне вікно програми.


  Главное окно утилиты OverDrive

  Головне вікно утиліти OverDrive


  Виконуйте інструкції, щоб розігнати мікропроцесор системи:

 • Зліва знайдіть пункт, який називається Clock Voltage;

 • Панель инструментов приложения

  Панель інструментів програми


 • Уважно вивчіть з'явилося вікно. Перша колонка даних – це тактова частота кожного доступного ядра мікропроцесора. Друга вкладка - порядковий множник ядра, і потрібно змінити;
 • Щоб налаштувати множник, необхідно натиснути на кнопку Контроль швидкості. Вона виділена зеленим кольором на малюнку нижче. Потім відрегулюйте повзунки.

 • Порядок действий для разгона микропроцессора с помощью программы OverDrive

  Порядок дій для розгону мікропроцесора з допомогою програми OverDrive


  повернутися до меню ^

  Розгін з допомогою функції Advanced Clock Calibration


  ACC – це функція для розгону AMD athlon. Особливість цієї програми полягає в тому, що регулювання і підбір необхідних частот здійснюються дуже точно. З програмою можна працювати як в самій операційній система, так і в Біосі.

  Щоб відрегулювати роботу центрального мікропроцесора, перейдіть у вкладку Performance Control в меню материнської плати. Клавіша знаходиться у верхній частині головної панелі інструментів утиліти.


  Главное окно приложения для разгона процессора ACC

  Головне вікно програми для розгону процесора ACC


  На успішність розгону також впливає система живлення комп'ютера або ноутбука і рівень роботи системи охолодження.

  повернутися до меню ^

  Програма ClockGen

  Головна мета утиліти – збільшити тактовою частоту роботи мікропроцесора через програму в режимі реального часу. Також за допомогою зручного меню програми можна здійснити розгін інших апаратних компонентів: системних шин, пам'яті.

  Програма оснащена потужним генератором частот і декількома засобами моніторингу системи, з допомогою яких можна регулювати температуру компонентів і управляти роботою системи охолодження.  Завантажити програму можна за цим посиланням.
  Главное окно приложения Clock Gen

  Головне вікно програми Clock Gen


  Коротка інструкція по використанню:

 • Щоб розігнати процесор, запустіть утиліту. На лівій панелі головного вікна знайдіть пункт PLL Control і натисніть на нього;
 • У правій частині вікна з'являться два ползунку. Потроху змінюйте положення повзунка Selection. Пам'ятаєте! Робити це потрібно потроху і дуже повільно.
  Різке перетягування може спровокувати занадто швидкий розгін і моментальний збій процесора або інших апаратних компонентів комп'ютера;
 • Натисніть на клавішу застосування змін.
 • Таким же чином ви можете прискорювати роботу оперативної пам'яті і системних шин. Для цього виділіть необхідний компонент у вікні PLL Setup. Верхній панелі програми показує своєрідні годинник, які відображають потужність роботи апаратних компонентів.

  Програма доступна російською після встановлення українізатора.

  Рекламний блок