Чим відкрити ISZ файл

Рекламний блок

Іноді користувачі стикаються з дуже незвичними форматами файлів, і як з ними потрібно звертатися, абсолютно незрозуміло. Саме про один з таких файлів, з дивним розширень, ми сьогодні і поговоримо. Об'єктом нашої уваги стане файл ISZ.

Що за файл з розширенням isz?

Файли з розширенням .isz, є аналогами багатьох відомих ISO-образів. Як і інші подібні файли, призначені для зберігання даних, записаних з фізичного носія і називаються образами диска.

Сама назва ISZ, розшифровується як «ISO zipped» або по-російськи «стислий образ диска», який змонтований з CD або DVD диска. Для запуску подібних файлів необхідно створити віртуальний дисковод. Він зчитує з цих файлів всю інформацію, як якби вони були реальними. Та й образи дисків, це такі собі віртуальні диски. Ось і виходить, що віртуальний дисковод відтворює віртуальні диски. Весь цей процес називається монтуванням способу

ISZ з'явився вже набагато пізніше популярного ISO. Це було зумовлено необхідністю стискати образи дисків до менших розмірів. Адже з часом обсяги інформації стали зростати, а необхідність в економії вільного простору на вінчестері залишалася. Крім переваги за рахунок менших обсягів, файли ISZ володіють функціями шифрування даних і захисту паролем.


Як відкрити ISZ?

Хоч всередині цього файлу може бути дуже розгалужена файлова структура, що містить безліч каталогів, його не вдасться відкрити як звичайну папку. Як вже було зазначено, такі файли можна відтворювати на віртуальних дисководах.

Є цілий ряд програм, покликаних допомогти в цій справі, які здатні відкрити вміст ISZ і навіть відтворити його, як звичайний оптичний диск.

Alcohol 120%

Досить відома програма для запуску образів дисків. Вона володіє багатим функціоналом і може зчитувати дані з оптичних дисків і зберігати їх у вигляді образів, а потім відтворювати на віртуальному приводі.

Таким чином всі повне вміст диска стає доступно і без самого диска. Цей додаток здатне взаємодіяти з різними типами CD і DVD дисків. Вона підтримує різні формати образів дисків і здатна обробляти до тридцяти образів одночасно.
Установка програми не представляє особливої складності, тут головне-уважно читати інструкції і рекомендації установочної програми і включати в установку потрібні функції, виключаючи все зайве.Чем открыть ISZ

Після успішної установки запустіть програму. Потім розгорніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». З'явиться вікно провідника, тут відкриваємо потрібні папки і виділяємо файл ISZ, який хочемо відкрити. Після цього, внизу натисніть «Відкрити». chem-otkryt-isz-fayl-2-min

Зараз ми тільки додали образ у списку програми. Щоб запустити її, потрібно змонтувати образ на віртуальний привід. Натисніть правою кнопкою мишки по даному файлу (він знаходиться в правій частині вікна і натисніть «Змонтувати на пристрій».chem-otkryt-isz-fayl-3-min

Далі інформація прочитується як зі звичайного диска.

Daemon Tools Lite

Прекрасно себе зарекомендувала і можливо, одна з кращих, серед подібних програм. Дуже компактна і здатна читати велику кількість різних типів образів дисків. І найголовніше перевага даної програми — версія Lite абсолютно безкоштовна!

Ця проста і водночас дуже потужна утиліта зможе створити образи мають розширення ISO, ISZ, MDF і MDS. Крім того, вона підтримує роботу з Blu-ray Дисками. Тут же передбачена можливість стиснення файлів, їх шифрування з установкою пароля.

Програма може створити до чотирьох віртуальних приводів, які нічим не будуть відрізнятися від фізичних. Але при цьому вони будуть мати набагато більшою швидкістю зчитування даних.

Daemon Tools вміє монтувати образи як з простих дисків, так і з захищених. Це досягається спеціальним алгоритмом, що дозволяє обходити захист.

Запуск файлу ISZ у програмі, як і у випадку з будь-яким іншим чином, складається з декількох простих дій. Після установки програми, знайдіть її значок в меню пуск або на панелі швидкого запуску. Зробіть по ньому клік правою кнопкою мишки і виберіть «Віртуальні приводи», потім натисніть на «Привід 0 (може бути і 1, 2, 3) Немає даних».chem-otkryt-isz-fayl-4-min

Потім, у наступному меню натисніть на пункт «Монтувати образ».chem-otkryt-isz-fayl-5-min

Тепер, у вікні провідника, шукаємо свій образ, виділяємо його і внизу натискаємо «Відкрити».

Схожими діями можна відкрити файли образів диска і через головне вікно програми.

chem-otkryt-isz-fayl-6-min

Популярна і цілком робоча програма, яка дозволить редагувати образи, змінювати інформацію CD або DVD дисків, витягати окремі файли і каталоги.

Цей інструмент зможе переробити файл образу ISO в будь-який, зручний для читання формат. Є можливість створювати образи дисків з фізичних носіїв, потім редагувати їх дані і файли, а потім знову записувати на фізичні носії.

Управляти програмою дуже просто і більшість основних функцій можна запустити буквально в один або два кліка.

Необхідно враховувати той факт, що в пробної версії програми можна використовувати тільки образи до 300 мегабайт.

Для запуску образів з розширенням ISZ, потрібно виконати три простих кроки:

  • Після установки, активуйте роботу в пробному періоді;
  • Запустіть програму і через верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Відкрити» (можна просто на головній панелі натиснути на кнопку з зображенням папки). З'явиться вікно провідника, в якому знаходите потрібний файл, виділяєте його та натисніть «Відкрити»;как открыть файл isz
  • Тепер відкриваємо меню «Дії» вибираємо пункт «Монтувати образ».
  • Як ви вже змогли переконатися, що файли з розширенням ISZ можна легко і просто відкрити будь популярним інструментом, призначеному для роботи з образами дисків.

    Рекламний блок