вставити інший фон в Фотошопі

Рекламний блок

У цій статті ми детально розглянемо, як можна замінити фон для зображення або фотографії в Фотошопі.

Отже, у нас є два зображення. Підставимо фотографію неба як нового фону для статуї.

Відкриваємо фотографії в фотошопі. Краще зробити так, щоб розміри фото були практично однаковими. Для цього виділіть фотографію, яка поменше і натисніть «Ctrl Alt I». У наступному діалоговому вікні зверніть увагу на її розміри «Width» (Ширина) і Height» (Висота). Потім клікаємо по другій фотографії, натискаємо Ctrl Alt I» і підбираємо відповідні розміри.

Как вставить другой фон в Фотошопе

Тепер потрібно перетягнути фото з новим фоном на основне зображення. Для цього на панелі інструментів вибираємо «Move Tool» (Переміщення), натискаємо лівою кнопкою миші на фотографію з неба і, не відпускаючи кнопку, додаємо її на зображення зі статуєю.

На палітрі шарів будемо спостерігати таку картину. Шар, яким будемо замінювати фон для основного фото, розташований зверху. Його потрібно перемістити вниз.

Але спочатку давайте розблокуємо шар, на якому знаходиться наше основне зображення – інакше перемістити шари не вийде. Клікаємо по фону зі статуєю два рази мишкою. У діалоговому вікні, що нічого міняти не потрібно, просто натисніть «ОК».

Замочок навпаки шару зі статуєю має прірву – це означатиме, що шар розблоковано.

Тепер перетягніть шар з новим фоном вниз.

Для того щоб зробити зображення з неба як нового фону для фото, створимо маску на шарі зі статуєю. Виділіть цей шар і натисніть на кнопочку «Add vector mask». Маска на шар буде додано.

Щоб почати працювати з маскою, клацніть по ній мишкою. На панелі інструментів виберіть «Brush Tool» (Кисть). Зверніть увагу, що працюючи на шару-маски, в якості основного кольору буде стояти чорний колір, додаткового – білий. Ставляться вони автоматично, і вибирати їх не потрібно.

Тепер, щоб замінити фон, почніть водити пензлем чорного кольору зображення. Таким чином, Ви будете прати старий фон, а замість нього буде з'являтися новий – це те фото з небом, яке ми помістили внизу основного зображення. Змінюйте розмір і різкість кисті.

Якщо Ви випадково витерли частина основного зображення, виберіть білий колір кисті і проведіть їй по тій області, яку треба повернути.

Акуратно зафарбуйте старий фон на зображенні.

Таким чином, можна вставити інший фон до будь-якої фотографії або зображення у Фотошопі.

Тема, як замінити фон для фото в Фотошопі, була також розглянута в таких статтях:
Як вирізати зображення у Фотошопі
Як вирізати людини в ФотошопіРекламний блок