Як зняти захист з флешки

Рекламний блок

В даний час все більше людей воліють використовувати флешку для зберігання інформації. Але що робити, якщо Ви хочете записати на неї документ, а замість цього видається повідомлення: У Вас немає доступу до цільової папки або У Вас немає дозволу на збереження файлів. Давайте почнемо розбиратися: як зняти захист з флешки. (Як поставити пароль на флешку)

Для початку перевірте, чи немає на флешці маленького механічного перемикача. Якщо він присутній, перевірте, щоб він не був у положенні «Lock» – в цьому випадку, на флешці стоїть захист від запису. Ставимо перемикач у відкрите положення і все повинно запрацювати.

Как снять защиту с флешки

Якщо ж на флешці такого перемикача ні – переходимо до більш радикальних способів.

Знімаємо захист з флешки за допомогою командного рядка

Використання цього способу дозволить зняти захист з флешки і зберегти інформацію на ній, та й працювати з командним рядком не складно.

У меню «Пуск» в поле пошуку вводимо «cmd» і вгорі відкриваємо " командний рядок.

Тепер, на місці курсорчика, прописуємо команду «Diskpart» і тиснемо «Enter».

Далі прописуємо «list disk» – тиснемо «Enter».

Тепер необхідно перевірити, який номер диска відповідає флешці. Можна перевірити за обсягом пам'яті флешки. У мене це Диск 2. Запам'ятовуємо число «2» і рухаємося далі.

У командному рядку вводимо «Select Disk 2», Ви ставите те число, яке визначили вище, і тиснемо «Enter».

Ми вибрали флешку, і далі будемо працювати з нею. Прописуємо ще одну команду: «attributes disk clear readonly» – «Enter».

Для виходу з Diskpart пишемо «exit» – «Enter». Закриваємо вікно командного рядка.

Тепер необхідно виконати перезавантаження комп'ютера, а потім спробуйте записати що-небудь на флешку.

Знімаємо захист з допомогою форматування флешки

Цей спосіб з легкістю поверне працездатність Вашій флешці, але використовувати його слід тільки в тому випадку, якщо не шкода втратити інформацію, що зберігається на флешці. Виконувати форматування ми будемо не за допомогою засобів операційної системи, а з допомогою утиліти hard disk low lewel format tool.

Програма виконає «глибоке форматування» – тобто на фізичному рівні перемагнитится кожна ячеечка пам'яті і їй присвоїли «0». Нулі присвоюються і клітинках, які відповідають за захист.

Завантажуємо програму для зняття захисту з флешки і встановлюємо її на комп'ютер (скачати hard disk low lewel format tool), підключаємо флешку до комп'ютера, яку будемо форматувати. Запускаємо програму від імені адміністратора. В наступному вікні вибираємо пристрій, який потрібно відформатувати. Тиснемо «Continue».

Далі переходимо на вкладку «LOW-LEVEL FORMAT» і натискаємо «FORMAT THIS DEVICE». Чекаємо, поки закінчиться форматування.

Потім можна виконати форматування флешки засобами операційної системи. В результаті, всі дані стираються, і Ви можете копіювати файли на флешку, змінювати їх перейменовувати.

Скористайтеся одним із способів, щоб зняти захист з флешки і почніть використовувати її на 100%.Рекламний блок