Символи для Вконтакте. Зроби свій статус особливим

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Соціальні мережі

символыДеколи складно виразити свої емоції і почуття стандартними літерами, комами та крапками, тим більше, що Вконтакте не пропонує інший функціонал для цього. Свої статуси, коментарі або пости ми супроводжуємо сухим набором літер, який просто не може повною мірою передати наш емоційний стан. Максимум, що ми можемо зробити - висловити посмішку, поставивши пару скобочек в кінці речення. Який же вихід можна знайти з цієї ситуації? На допомогу приходить Ваша улюблена Windows. Саме в її функціонал закладено безліч символів і піктограм на всі випадки життя. Головне - навчитися їх використовувати.

Як Вам наприклад такий символ - ¦, або скажімо такий - ? Мені здається досить цікаво. І таких символів там безліч. Отже, щоб, власне, знайти ці символи і вставити їх в «контакт», потрібно зробити наступне. Заходимо в Пуск=>Всі програми=>Стандартні=>Службові=>Таблиця символів. Відкриється ось таке вікно.


таблица символов

У верхній частині вікна можна вибрати будь-яке шрифт. Як бачите, символів тут «мама не горюй», тому непогано було б їх якось фільтрувати за категоріями. Якщо натиснути галочку поруч з пунктом Додаткові параметри, то відкриються додаткові рядки для можливості фільтрації.

Ось приклад. У рядку Набір символів вибираємо Юнікод, А в рядку Угруповання - Діапазони Юнікоду. З'явиться віконце, в якому можна вибрати різні категорії символів.

Категории символов

Тепер поговоримо про те, як ці символи взяти і скопіювати в «контакт». Найпростіший спосіб - виділити лівою кнопкою миші потрібний символ, потім натиснути Вибрати, а потім Копіювати. Таким чином символ копіюється в буфер обміну.

Выбрать символ

Після цього заходимо в «контакт» і вставляємо символ в потрібне місце комбінацією клавіш Ctrl V або клацнувши правою кнопкою миші і вибравши з контекстного меню Вставити.

Деякі символи можна вставляти за допомогою затиснутої клавіші Alt і набори цифр. У таких символів є відповідна підпис знизу.

с клавишей Alt

Іншими словами, щоб ввести символ Вконткте, потрібно натиснути і утримувати клавішу Alt, і ввести послідовність цифр.

І ще, якщо Ви знаєте, як називається символ, то можна швидко знайти його, ввівши назву в рядок пошуку.

Наостанок, хочу Вам сказати, що ці символи можна використовувати де завгодно - в будь-якій програмі, документі або сайті. Вони будуть працювати абсолютно скрізь. Достатньо виконувати послідовність дій, описаних мною вище.

Рекламний блок