Відновлюємо дані правильно і швидко

Рекламний блок

Давайте навчимося створювати точки відновлення в операційних системах Windows 7. Цей процес досить простий, а провести його – значить, убезпечити себе у разі падіння системи.

Восстанавливаем данные правильно и быстро


Точка відновлення - це заздалегідь збережена інформація про стан комп'ютера. Якщо система працює дуже нестабільно, заражена вірусами або збиті установки, які дозволяли комп'ютеру працювати більш оптимально це ознаки того, що з "віндою" скоро почнуться проблеми.

Основні або контрольні точки відновлення 7ка створює самостійно у разі, якщо їй вдається зареєструвати серйозні зміни у своїй будові. Якщо цього не сталося, то ніщо нам не заважаємо зробити точку відновлення самостійно.

Для того, щоб ми змогли створити контрольну точку, потрібно відкрити «Відновлення системи» в Панелі управління. Далі, потрібно внести зміни в базові налаштування або ж просто вимкнути цю функцію. Для того, щоб віндовс могла зберігати контрольні точки та інформацію про роботу комп'ютера, їй потрібно близько 300 мб вільного місця.
Для створення точки відновлення потрібно натиснути кнопку «створити», а потім ввести необхідні параметри, такі як ім'я. Далі ви побачите повідомлення про успішне завершення цього процесу.

Щоб відновити систему знов створеної точці, треба у панелі «Відновлення системи» вибрати нашу точку і натиснути кнопку «Далі».


Коли ваша система починає лаятися на брак вільного простору на жорсткому диску, можна звільнити його за допомогою видалення цих самих точок відновлення. Видаляти можна все окрім останньої.


Також можна вимкнути цю можливість, однак тоді, в разі падіння системи відновлення її фактично не можливий. Щоб було простіше видаляти контрольні точки, можна користуватися програмним забезпеченням, там все зроблено набагато простіше і зручніше, ніж в самій віндовс.

Рекламний блок