Резервна копія Windows 7

Рекламний блок

Якщо ваша операційна система Windows 7 працює досить добре і стабільно, то чому б не створити резервну копію, щоб у разі збою можна було повернути все на свої місця і відновити Windows з резервної копії.

Давайте подивимося, як це зробити.

Натискаємо «Пуск – Панель управління». У вікні ставимо «Перегляд: Дрібні значки» і тиснемо за пунктом «Архівація і відновлення».

Далі клацаємо за пунктом «Налаштувати резервне копіювання».

Резервная копия Windows 7

Далі нам пропонують вибрати місце, де будуть зберігатися файли резервної копії. Нам рекомендують зберігати архів на зовнішньому жорсткому диску, однак якщо такого немає, то особливо вибирати не доводиться, необхідно їх зберігати на одному з розділів вашого вінчестера. Я вказав у себе Локальний диск (E) і мене попереджають, що цей розділ розміщений на тому ж диску, що і системний диск.

Нічого страшного. Тиснемо «Далі».

Далі ви можете самі вибрати, що вам архівувати, а можете надати право вибору безпосередньо самій операційній системі. Нам рекомендують надати вибір Windows, я теж це рекомендую, тому в наступному віконці вибираємо відповідний пункт і тиснемо «Далі».

Вискакує віконце, в якому нам пропонують ще раз перевірити параметри архівації. Прошу звернути увагу на пункт «Розклад», де встановлено, що архівація буде проводиться щонеділі о 19.00. Це означає, що у зазначений час у архів будуть вноситися зміни, які відбулися з операційною системою за тиждень.

Якщо хочете щось змінити, то натисніть на посилання «Змінити розклад» і в наступному вікні вкажіть той день і час, коли ви хочете, щоб виконувалася архівація.

Якщо нічого не хочете змінювати, то натискайте на кнопку «Зберегти параметри і запустити службу».

Все, архівація почалася, через деякий час на вказаному розділі жорсткого диска у вас з'явиться архів вашої операційної системи.

Для того щоб мати можливість відновлювати операційну систему з архіву вам необхідно буде створити диск відновлення системи.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок