Покрокова установка Windows 10 на комп'ютер

Рекламний блок

Після недавнього анонса Windows 10 знайшлося чимало охочих мати його на своєму комп'ютері. Але для початку варто ознайомитися з покроковим керівництвом, яке дозволить не допустити помилок під час установки операційної системи. Існує цікава думка, що пояснює походження назви нової версії Windows: адже за логікою вона повинна була отримати 9 номер. Ймовірно, розробники таким чином вирішили підкреслити значимість змін, що торкнулися продукт. Компанія Microsoft нарешті прислухалася до побажань користувачів і повернула звичне меню «Пуск». Правда, без плиткового інтерфейсу не обійшлося: його блок розміщується поруч зі списком програм. Інтерактивні плитки виводять нові повідомлення інформують користувача про активності в соціальних мережах.


Нова, та більш детальна інструкція по установці операційної системи Windows 10: http://prostocomp.net/sistema/ustanovka-windows-10-c-fleshki-podrobnaya-instrukciya.html

Записуємо образ Windows 10 на флешку

Підготовку до установки Windows 10 слід починати із запису образу. Так як сучасні комп'ютери (особливо ноутбуки) часто не мають оптичного приводу, потрібно створити завантажувальний флеш-накопичувач. Для цієї мети підійде безкоштовна програма UltraISO. Образи Windows 10 доступні для безкоштовного завантаження на сайті Microsoft. Скачайте образ англійською мовою, відповідний архітектурі процесора.

Нову операційну систему можна тестувати безкоштовно до 15.04.2015. Ключ активації загальний для всіх — NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR . Його слід ввести під час установки ОС, коли з'явиться відповідне вікно.

Установка Windows 10 на комп'ютер покроково

Щоб почати установку Windows 10, потрібно вимкнути комп'ютер. Потім вставити в USB-порт флеш-накопичувач і завантажитися з нього. Файли для установки ОС будуть копіюватися кілька хвилин.


 По завершенню копіювання файлів відкриється інсталятор. Перший крок являє собою основні параметри системи. Виберіть англійську мову, а часовий пояс та метод вводу — російські.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-1-minНатисніть віртуальну клавішу «Install now» і перейдіть до наступного кроку.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-2-minВін передбачає угоду з ліцензією. Поставте галочку під текстом і натисніть «Next».

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-3-minМайстер установки запропонує вам визначитися з розділу жорсткого диска, на якому будуть зберігатися системні файли. Підійдіть до вибору з особливою відповідальністю, якщо на диску залишилася важлива інформація, то відновити її не вдасться. За бажанням можна створити новий розділ, спеціально для Windows 10.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-4-minПісля натискання кнопки «Next» почнеться процес установки.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-5-minВін здійснюється кілька десятків хвилин. Ніяких дій від користувача не потрібно, потрібно просто дочекатися поки система копіюється на диск.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-6-minВаш комп'ютер під час установки може кілька разів перезавантажитися. Турбуватися не потрібно, це необхідно для успішного завершення процесу.

Перший запуск Windows 10

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-7-minПри першому запуску Windows 10 виводить екран налаштувань. Скористайтеся ручними налаштуваннями («Customize»), щоб мати нагоду деактивувати незатребувані функції системи.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-8-minВам буде запропоновано підключити комп'ютер до мережі Wi-Fi. Рекомендується вибрати домашню мережу (варіант «Yes»), а потім ввести пароль роутера. Через кілька секунд операційна система здійснить вхід в Інтернет.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-9-minВажливим кроком є налаштування безпеки і оновлень. Щоб захиститися від вірусів, активуйте SmartScreen; також можете увімкнути автоматичний пошук драйверів для безпроблемного розпізнавання нових пристроїв.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-10-minНа наступному етапі слід вирішити — чи готові ви допомагати Microsoft в поліпшенні своїх продуктів. Якщо на це погодитися, то вбудований браузер буде постійно відслідковувати ваші дії у Всесвітній павутині і збирати інформацію про вашому фізичному розташуванні. А також надсилати інформацію про використання довідкового розділу.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-11-minБільшість користувачів відмовляються від стеження виробника, оскільки бачать в цьому вторгнення в особистий простір. Насправді інформація не збирається про конкретну людину, а про сукупність всіх дій користувачів. Хоча вирішувати вам, чи варто відключати відстеження чи ні.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-12-minТепер з'явиться вікно з проханням авторизуватися Microsoft. Якщо у вас є відповідний обліковий запис, то достатньо ввести ім'я та пароль. А можна зареєструвати нову, натиснувши кнопку «Create new account».

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-13-minУ будь-якому випадку, Windows 10 буде відмінно функціонувати без облікового запису, тому від неї можна відмовитися. Вона в основному використовується для синхронізації комп'ютерів, що в більшості випадків не потрібно.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-14-minВсе, що вас тепер відділяє від пізнання можливостей нової операційної системи — це введення імені користувача комп'ютера.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-15-minЧерез кілька секунд з'явиться робочий стіл з райдужними шпалерами, встановленими за замовчуванням.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-16-minТепер можна приступати до захоплюючого тестування після установки Windows 10.

poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-17-minПершим ділом рекомендуємо спробувати нове модифіковане меню «Пуск». Воно припало до смаку багатьом людям, так як поєднує в собі як плитковий інтерфейс, так і звичайні посилання на програми та папки. Також користувачі відзначають зміни, що торкнулися елементів керування вікнами.

Слід зазначити, що в нашому випадку для установки операційної системи використовувалася віртуальна машина. З якихось причин майстер установки не запросив ліцензійний ключ. Однак якщо він вам знадобиться, то знайти ключ можна на початку статті.

Інсталяційний процес Windows 10 може мати незначні відмінності, в залежності від комп'ютера. Але, в цілому, його головні етапи сходяться з наведеним керівництвом.

Для пізнавальних цілей я зробив кілька скріншотів, думаю вони вам будуть цікаві. Задавайте питання і діліться своїми враженнями у коментарях під цією статтею.


poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-19-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter22-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-25-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-23-min
poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-18-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-20-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-26-min poshagovaya-ustanovka-windows-10-na-kompyuter-24-min

Рекламний блок