Що таке ID?

Рекламний блок

Оскільки наш сайт присвячений комп'ютерній тематиці і не тільки їй, ми розглядаємо різні теми для розмови. Сьогодні ми поговоримо про ID. Як з'ясовується, далеко не кожен користувач рунета знає, що це таке. І ось цей момент дивує найбільше, оскільки практично у кожної людини у віці від 14 років є своя власна сторінка в соціальній мережі, де найчастіше можна зіткнутися з цим терміном.

Що ж це таке?

З появою всесвітньої павутини кількість сайтів почало зростати. В даний час існує величезна кількість всіляких ресурсів, на яких кожна людина може знайти що-небудь цікаве для себе. Багато проекти дозволяють реєструватися, що б, наприклад, обговорити яку-небудь новину, яка з'явилася на ресурсі. Так був придуманий аккаунт користувача, завдяки якому він отримав можливість висловлювати свою думку і мати доступ до різних послуг.

ID - це приблизно теж саме, що і аккаунт, за винятком деяких особливостей. Оскільки в інтернеті не присвоюється паспорт, як у реальному житті, необхідно було придумати ідентифікаційні номери, які змогли б відрізняти одну людину від іншої. Якщо говорити про соціальних мережах, включаючи ВКонтакте або Однокласники, то тут роль ID виконують цифри. Наприклад, http://vk.com/id1 - чоловік, який зареєструвався на сайті під першим порядковим номером. В даному випадку цим людина є Павло Дуров. Таким чином ви можете знайти будь-якого користувач ВКонтакте, якщо додасте до http://vk.com/id порядковий номер.

ID є і на інших ресурсах. Так, після реєстрації в інтернет-магазині ви також присвоюється певний номер. Однак його можна зустріти і в інших місцях. Наприклад, ICQ або будь-якому іншому месенджері, навіть незважаючи на те, що ви можете бачити тільки пошту свого співрозмовника (тут ID зазвичай прихований).

Грубо кажучи, це ім'я користувача, яке надається йому на сайті або в програмі. А в Америці цим словом називають паспорт.

Рекламний блок