Dropbox – що це за програма

Рекламний блок

Нині досить часто виникає ситуація, коли необхідно мати доступ до файлу не з одного пристрою, а з декількох: комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет. Або, наприклад, Ви забули флешку з презентацією будинку, або хочете почитати улюблену книгу не з телефону, як зазвичай, а з планшета. У всіх цих випадках Вам допоможе наявність Інтернет-з'єднання і сервісу Dropbox на Вашому електронному пристрої.

Так що ж таке Dropbox і як ним користуватися? Dropbox являє собою сервер для хмарного сховища даних. Він дозволяє користувачам зберігати і обмінюватися документами і файлами через Інтернет. Простіше кажучи, є сервер, на якому Ви зберігаєте свої дані, і є електронний пристрій, на якому є ці дані. Наприклад, завантажуємо потрібний документ сервіс Dropbox з комп'ютера. Тепер, щоб переглянути його на телефоні або планшеті, використовуємо клієнтську програму і підключення до Інтернету: заходимо в Dropbox з електронного пристрою, при цьому виконується синхронізація даних, і необхідний документ, завантажений з комп'ютера, тепер можна подивитися на даному пристрої. Клієнтську програму для таких платформ як Windows, Macintosh, Linux можна завантажити з Інтернету для Android – з Play Market, для iPad і iPhone – з AppStore.

Функції Dropbox

До основних функцій Dropbox можна віднести:

- зберігання інформації на віддалених серверах, якщо Ваш комп'ютер заражений вірусом і при цьому ушкодяться деякі файли, файли, завантажені в Dropbox, залишаться не пошкодженим;

- збереження резервних копій програм;

- синхронізація інформації на різних пристроях і платформах;

- надання доступу до Вашої інформації для користувача, який отримав дозвіл;

- робота кількох осіб з одним файлом;

- відновлення видалених або зміненої інформації протягом 30 днів;

за певну плату можна продовжити термін зберігання вилученої або зміненої інформації до безстрокового часу;

- можливість безкоштовно збільшити розмір дискового простору до 18 Гб за допомогою реферального програми.

Однак необхідно відзначити, що сервіс Dropbox не використовує шифрування даних, і у випадку злому сервера інформація може потрапити в чужі руки. Тому не варто зберігати файли в Dropbox, в яких записані логіни і паролі, або інша важлива інформація.

Установка і реєстрація в Dropbox

Викачуємо Dropbox з офіційного сайту за посиланням: https://www.dropbox.com. Потім запускаємо файл установки натисканням кнопки «Запустити» і чекаємо, поки установник Dropbox скачає програму на Ваш комп'ютер.

Dropbox – что это за программа

Тепер почнеться реєстрація на сервісі Dropbox. Якщо Ви раніше створювали свій обліковий запис на іншому пристрої, то просто заповнюємо поля «Адреса електронної пошти» та «Пароль». Якщо це Ваше перше використання Dropbox, то тиснемо «Зареєструватися».

У вікні заповнюємо всі поля і обов'язково ставимо галочку, що згодні з правилами сервісу Dropbox, тиснемо «Зареєструватися».

На цьому реєстрація закінчується, і програма пропонує або «Відкрити мій Dropbox», або перейти до Розширених налаштувань». Вибираємо другий варіант.

У вікні можна вибрати розташування папки Dropbox на Вашому комп'ютері. Якщо Вас не влаштовує поточна директорія, то в випадаючому меню тиснемо «Інше» і вибираємо нове розташування папки Dropbox.

Далі вибираємо, які папки необхідно синхронізувати з комп'ютером. Для цього тиснемо «Змінити налаштування».

У наступному вікні бачимо, які папки синхронізуються з комп'ютером: вони відмічені галочкою. Якщо Ви не хочете, щоб, наприклад, фото з телефону синхронізувалися – прибираємо галочку і натискаємо «Оновити».

Тепер вибираємо нижню кнопку «Відкрити мій Dropbox». І у вікні тиснемо «З чого почати».

Далі відбувається коротке ознайомлення з Dropbox. Постійно тиснемо «Далі» і в кінці – «Готово».

В результаті, відкривається папка Dropbox, куди можна зберігати файли або копіювати їх з Dropbox на комп'ютер.

Знайти Dropbox на комп'ютері досить легко: іконка розташована в треї.

І так, з питанням Dropbox – що це за програма ми розібралися і виконали реєстрацію.Рекламний блок