Як вийти з Твіттера?

Рекламний блок

kak-vyiyti-iz-tvitera

Не так давно я розповідав, як правильно пройти реєстрацію в Twitter. Сподіваюся, ви засвоїли урок. Сьогодні я розповім трохи про іншу проблему, якщо можна її так назвати. Справа в тому, що деякі користувачі, увійшовши у свій обліковий запис, не можуть з нього вийти, хоча на ділі зробити це простіше простого. Дивіться і запам'ятовуйте.

У верхній частині екрану ви бачите панель з меню. Трохи правіше знаходиться кнопка у вигляді шестерні. Натисніть на неї і з'явиться випадаюче меню, де потрібно натиснути на кнопку «Вийти». Після цього ви зможете вийти на головну сторінку «Твіттер» і зайди під іншим ім'ям.

Що робити в тому випадку, якщо цей спосіб не допомагає? Таке дійсно можливо і проблема, судячи з усього, пов'язана з самим браузером. Ви можете піти по одному з двох шляхів: по-перше, просто відкрийте інший браузер, якщо він встановлений на вашому комп'ютері. А по-друге, просто очистити тимчасові файли в інтернет-браузері. Наприклад, в Google Chrome можна видалити історію (натисніть сполучення клавіш Ctrl Shift Delete). Поставте галочки навпроти пунктів «Очистити файли cookie» і «Очистити кеш», після чого натисніть на кнопку «Очистити історію». Таким чином ви зможете вийти з всіх акаунтів соціальних мереж і сайтів, в яких ви пройшли авторизацію в цьому браузері.

Як вийти з мобільної версії Твіттера?

Якщо ви використовуєте мобільний додаток Twitter для телефону або планшета на базі iOS або Android, вийти з нього буде трохи складніше.

Натисніть на іконку у вигляді трьох точок, що знаходиться у верхній правій частині екрану. З'явиться меню, виберіть «Налаштування».

Далі тапніте по своїй облікового запису.

Опустіть відкриту сторінку в самий низ, де знаходиться пункт «Вийти». Натисніть на нього.

Ви вийшли із свого облікового запису.

Рекламний блок