Як вставити відео в презентацію PowerPoint

Рекламний блок

Якщо Ви робите доповідь з якоїсь готової моделі або пристрою, яке зробили самі, а може Ви написали програму, яка дозволить значно зменшити розмір запису, але при цьому збережеться якість, можливо, Вам необхідно доповісти про проведеному заході. У подібних випадках, результат глядачам краще уявити в якості відео. Як підтвердження: моє пристрій точно працює, або ось фрагмент вихідного відео, а от після стиснення з такою ж якістю.

Використовуючи програму для презентацій PowerPoint, Ви без проблем можете зробити не тільки красиво оформлені слайди, але і вставити в них потрібний фільм. Відео, яке будете вставляти, може зберігатися на Вашому комп'ютері. Також можете зробити посилання на потрібний ролик з Інтернету.

Якщо у Вас встановлений Microsoft Office 2010, то додати відео у презентацію PowerPoint можна в наступних форматах: AVI, WMV, MPEG, ASF, FLV, Microsoft Office 2003 – AVI, WMV; Microsoft Office 2007 – AVI, WMV, MPEG, ASF.

Найпопулярніший формат – це AVI відео, збережені в цьому форматі, займають багато місця на диску. Формат WMV підтримує найпоширеніші кодеки, тому таке відео буде відтворюватися на всіх комп'ютерах з ОС Windows. До того ж при збереженні, відео стискається, тому займає менше місця на диску, ніж AVI. Формат MPEG можна назвати універсальним – хороше співвідношення якість/зайняте місце. В ASF форматі у Вас буде можливість дивитися відео прямо в процесі завантаження.

Щоб дізнатися, в якому форматі збережено Ваше відео на комп'ютері, клацніть по ньому правою кнопкою миші і перейдіть в «Властивості».

Как вставить видео в презентацию PowerPoint

У наступному вікні на вкладці «Загальні» у полі «Тип файлу» буде вказаний формат. Також зверніть увагу на розмір доданого відео, PowerPoint можна додати ролик, розмір якого не перевищує 2 Гб.

Якщо Ваше відео збережене в одному з форматів, який не підтримується програмою, можете конвертувати відео, використовуючи програму Freemake Video Converter. Перейшовши по посиланню, можна прочитати її докладний опис і завантажити програму. Якщо Ваше відео займає надто багато місця на диску, наприклад, у форматі MPEG – 4 Гб, також скористайтеся програмою. Конвертація відео у формат AVI або MPEG зменшити його розмір.

Отже, відео готове. Для вставки відео презентацію, відкриваємо PowerPoint і виділяємо той слайд, на який плануєте вставити відео. Перейдіть на вкладку «Вставка», у розділі «Мультимедіа» натисніть «Відео» і виберіть зі списку «Відео з файлу».

Через Провідник знаходимо потрібний відеокліп на комп'ютері, виділяємо його і натискаємо «Вставити».

Відео буде додано на слайд у презентацію. Щоб змінити його розмір, виділіть його, а потім наведіть курсор на один із маркерів на кордоні, затисніть ліву кнопку миші і змінити межі області. Для переміщення фрагменту на слайді, коли курсор має вигляд стрілок, спрямованих на чотири сторони, затисніть ліву кнопку миші і перетягніть область в потрібне місце.

При виділенні відеоролика, на стрічці з'являється вкладка «Робота з відео». На вкладці «Формат», можна змінити яскравість і контрастність, колір відео, вибрати зображення для заставки. Якщо зміни, внесені до Вас не влаштують, натисніть «Відновити макет», щоб повернути все в початковий стан. У групі «Відеоефекти» можна вибрати тінь, світіння, межі, форму для вставленою області.

На вкладці «Відтворення» натисніть «Монтаж відео», якщо Вам потрібно обрізати відео. У групі «Параметри відео» виберіть, як повинно починатися відтворення: «автоматично», після відкриття слайда, або «клацання мишкою. Тут же виберіть «Гучність» для відео і поставте галочки в потрібних полях.

Доданий відео зберігається в презентації, тому навіть якщо Ви випадково видалити його з комп'ютера, вплинути на неї це ніяк не повинно. Але для того, щоб бути спокійним на 100 %, якщо виступ планується не з Вашого комп'ютера або ноутбука, краще додатково збережіть потрібний фільм в одній папці з презентацією.

Щоб додати відео презентацію з Інтернету, відмінним варіантом буде вставлення гіперпосилання в PowerPoint. Виділіть потрібний об'єкт, це може бути зображення або текст, перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть «Гіперпосилання».

Далі відкриваємо в браузері потрібний фільм і копіюємо адресу з адресного рядка.

Переходимо до вікна додавання гіперпосилання» і в полі «Адреса» вставляємо скопійований шматок. Натисніть «ОК».

Тепер, в режимі показу слайдів, клацнувши по створеній гіперпосилання, Ви перейдете на сайт в Інтернеті, на якому опубліковано потрібне відео. Враховуючи, що ми всього лише посилаємося на файл, для доступу до відео, буде потрібно підключення до Інтернету.

Якщо Вам потрібно вставити музику в презентацію PowerPoint, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням.

Думаю, тепер Вам зрозуміло, на що потрібно звертати увагу, щоб правильно вставити відео в презентацію, зроблену в PowerPoint.Рекламний блок