Як очистити кеш в Гугл Хром?

Рекламний блок

Гугл Хром - один з останніх вийшли браузерів, який входить в п'ятірку найбільш популярних в світі інтернет-оглядачів. Бета версія була запущена у вересні 2008 року, а стабільна версія почала поширюватися вже в грудні того ж року. Якщо вірити незалежним дослідженням, сьогодні Google Chrome користується не менше 300 мільйонів користувачів, а його ринкова частка зросла до 40 з гаком відсотків всього за п'ять років з моменту виходу на ринок. Результати просто вражаючі. До речі, в російськомовному сегменті браузер займає перше місце.

Гугл Хром володіє великими налаштуваннями і досить доступним інтерфейсом, проте у користувачів все одно виникають питання. Приміром, далеко не всі знають, як тут очистити кеш. А зробити це, треба зауважити, дуже легко і просто.

Чистимо кеш. Перший метод

 • Запускаємо Google Chrome і відразу ж у правій частині екрана натискаємо на кнопочку з налаштуваннями (на ній намальовано три смужки).
 • Виберіть розділ «Налаштування» - «Історія». У цьому вікні ви побачите всі дані про відвіданих вами сторінках за довгий період часу. Натисніть на кнопку «Очистити історію».
 • Відкриється нове вікно, в якому ви можете разом або окремо видалити історію переглядів, історію завантажень, файли cookie та інші дані із сайтів і плагінів, кеш, збережені паролі, збережені дані автозаповнення форм, дані розміщених додатків, авторизацію ліцензій вмісту. Крім того, тут же можна вибрати період, за який потрібно очистити дані.
 • Після того, як вибрали період і поставили галочки біля потрібних пунктів, можна сміливо натискати на кнопку «Очистити історію». В залежності від кількості переглянутих сторінок і періоду, дана операція може зайняти від декількох секунд до кількох хвилин вашого часу.
 • До речі, викликати вікно можна і куди більш простим способом. Для цього потрібно натиснути на клавіші CTRL SHIFT DELETE.

  Другий метод

  Якщо ви часто очищаєте кеш, то можете скористатися особливими розширеннями, створеними спеціально для інтернет-браузерів. Наприклад, встановіть розширення Click&Clean, яке в один клік дозволяє не лише очистити кеш, але і видалити історію завантажень, дані плагінів, файли cookie, деякі шкідливі програми (розширення), а також дозволяє отримати швидкий доступ до налаштувань Google Chrome, редактору історії і так далі.

  До речі, ще один плюс Click&Clean полягає в тому, що якщо ви використовуєте сторонню програму для видалення тимчасових файлів, то вам завжди доводиться закривати інтернет-оглядач. З Click&Clean робити цього зовсім не потрібно.

  Третій метод

  Скористайтесь не розширенням, а спеціальною утилітою для видалення тимчасових файлів. Таких насправді дуже багато і багато з них поширюються абсолютно безкоштовно. Ми настійно рекомендуємо скористатися утилітою під назвою CCleaner. Існує платна, так і безкоштовна версія, хоча функціоналу першою більш ніж вистачає. Про цю програму наш сайт розповідав досить докладно, тому не будемо повторюватися.

  Ну от, власне, і все. Якщо виникли питання або побажання - звертайтеся.

  Рекламний блок