Як поміняти мову в Скайпі на російську?

Рекламний блок

kak-ustanovit-russkiy-yazyik-v-skype

На сайті ви можете зустріти кілька статей, присвячених такому чудовому засобу для спілкування, як Skype. Наприклад, я вже розповідав про те, як встановити програму на комп'ютер або в ній зареєструватися. Сьогодні я хочу розібрати ще одне цікаве питання. Ми поговоримо про те, як змінити мову в Скайпі на російську.

Хочу відразу зазначити, що при установці програми автоматично вибирається той регіон, в якому ви знаходитесь, тому для росіян Skype встановлюється російською мовою. Якщо ви використовуєте, наприклад, vpn-з'єднання, тоді після встановлення дійсно може бути встановлено відмінний від російського мову. Втім, змінити його - зовсім не проблема, це займає не більше хвилини часу.

Отже, першим ділом запускаємо Скайп. В моєму випадку встановлена англійська мова. У верхньому меню знаходимо пункт Tools - Select Language. Якщо у вас інша мова, не біда, просто подивіться на розташування меню і зрозумієте, куди потрібно натискати.

Коли стрілка миші буде наведена на Select Language, з'явиться вибір мов. Виберіть з них і натисніть на нього один раз.

Більше нічого не потрібно.

Змінити мову можна і через налаштування програми Skype. Натисніть сполучення клавіш CTRL ,(CTRL і кома), з'явиться меню. Виберіть General Settings - Set language program to. Тут виберіть російську мову.

Свої питання по статті ви можете задавати за допомогою коментарів.

Рекламний блок