Як зробити гіперпосилання в Ворді

Рекламний блок

Гіперпосилання – це певний текст або малюнок, при натисканні на яку, відкривається або задане місце в цьому ж документі, або картинка, або інший документ та інше. Не переглянуте гіперпосилання в Ворді виділена синім кольором і підкреслена.

Щоб перейти за гіперпосиланням у документі, наведіть курсор мишки на неї і натисніть «Ctrl». Коли покажчик змінить вигляд, клікніть по гіперпосиланню.

Якщо Ви вже переходили по гіперпосиланню, то в документі вона буде виділена бузковим кольором.

Как сделать гиперссылку в Ворде

На цьому з теорією закінчимо. Давайте розбиратися, як зробити гіперпосилання в MS Word.

Найпростіший спосіб – це просто скопіювати адресу сайту. Виділіть та скопіюйте текст з адресного рядка браузера.

Тепер відкрийте документ, встановіть курсор у потрібному місці і вставити посилання. Після цього натисніть на пробіл або «Enter». Звичайна посилання стала гіперпосиланням в документі Ворд і веде на зазначений сайт.

Якщо Ви скопіювати фрагмент тексту, в якому є посилання, то автоматично вони не перетворюються на гіперпосилання. Для цього встановіть курсор у кінці потрібної посилання і натисніть пробіл.

Тепер розглянемо, як зробити текст гіперпосиланням. Для цього виділіть потрібний фрагмент тексту чи слово, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Гіперпосилання».

Відкриється наступне вікно. У полі «Зв'язати з виберіть «файлом, веб-сторінкою», в полі «Адреса» вставити електронну адресу потрібного сайту. Натисніть «ОК».

Текст в документі можна пов'язати гіперпосиланням не тільки з адресою сайту в Інтернеті. Наприклад, можна зробити текстову гіперпосилання для відкриття програми або папки.

Виділіть текст, натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Гіперпосилання».

Потім, в полі «Папка» виберіть, де зберігається потрібний файл. У віконці нижче клікніть мишкою по ярлику програми, її виконуваного файлу або будь потрібної папки. Також можна вибрати вордівському, будь-який інший документ, або картинку.

У розглянутому прикладі, при натисканні на «документ» відкривається папка «Downloads».

Щоб зробити картинку гіперпосиланням виділіть її і повторіть описані вище дії. Якщо картинка в тексті буде служити гіперпосиланням, то при наведенні на неї, з'явиться спливаюче віконце. Натисніть клавішу Ctrl і клацніть по ній.

Якщо в якості гіперпосилання Ви захочете використовувати фрагмент тексту з іншого документу Ворд, то відкривайте цей документ. Тепер виділяємо в ньому потрібний текст і клацаємо по ньому правою кнопкою миші. Не відпускаючи кнопку, перетягніть виділений фрагмент в потрібне місце документа.

З'явиться таке контекстне меню. У ньому клікніть по пункту «Створити посилання».

Шматочок тексту буде додано гіперпосилання. При натисканні на неї буде відкриватися той документ, з якого він був узятий.

Також Ви можете змінити, виділити, відкрити, копіювати або видалити гіперпосилання в документі Ворд. Для цього клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню потрібну дію.

Тепер Ви знаєте різні способи, які допоможуть Вам зробити гіперпосилання в Ворді. Якщо залишилися якісь питання – задавайте їх у коментарях.Рекламний блок