Не встановлюється Adobe Flash Player

Рекламний блок

Adobe Flash Player представляє з себе мультимедійну платформу, яка необхідна при створенні програм, презентацій, банерів, а також для відтворення аудіо - та відеороликів. Ось вам найпростіший приклад - якщо у вас на комп'ютері відсутня цей плеєр, зайдіть на YouTube і спробуйте запустити який-небудь ролик. Вийшло? Ні, бо для перегляду відео потрібно встановити Adobe Flash Player. Завантажити його можна на офіційному сайті. Проте в процесі установки можуть початися труднощі - плеєр банально не хоче встановлюватися. Про це і піде наша подальша розмова.

Чому і що робити?

Ці два одвічних питання стали притчею во язицех. Проблема може бути пов'язана з багатьма труднощами. Сьогодні ми спробуємо розглянути найбільш часті причини такого явища і, звичайно ж, розібратися в них.

  • В першу чергу ви повинні закрити всі браузери. Так, це обов'язкова умова. Для того, що б упевнитися в їх закриття, запустіть диспетчер завдань і подивіться на запущені в даний момент процеси.
  • Дивно, але це може бути також пов'язане з тим, що у вас не встановлена остання версія інтернет-браузера - плеєр його може банально не підтримувати. Тому обов'язково оновіть браузери. Правда, це не настільки актуально для Google Chrome, тому що, по-перше, він оновлюється автоматично в прихованому режим, а по-друге, в нього спочатку вбудований плагін Adobe Flash Player, який має властивість автоматично оновлюватися.
  • Якщо ви переконалися, що проблема не пов'язана з інтернет-браузерами, то саме час звернути увагу на сам плеєр. Ви повинні з'ясувати, яку саме версію ви намагаєтеся встановити. Можливо, вона просто застаріла і з більш сучасними браузерами не сумісна. Таке неможливо уявити, якщо ви скачували плеєр з офіційного сайту, зазначеного вище, однак якщо ви зробили це з невідомого вам перш ресурсу, де з вас додатково вимагає послати «безкоштовне» СМС-повідомлення, то все може бути... Запам'ятайте, утиліта поширюється безкоштовно!
  • Можливо, що ви завантажили версію для іншої операційної системи. Само собою, вона не буде встановлена, оскільки не розрахована для роботи вашої ОС.
  • Теоретично існує ймовірність того, що ваш комп'ютер не підтримує системні вимоги даної утиліти, що в нинішній час практично неможливо. Чому? Та хоча б тому, що ці вимоги просто смішні для сучасних ПК.
  • Після того, як ви запустили установку плеєра, не потрібно ще раз натиснути на значок! Установка все одно буде завершена. Своїми діями ви можете лише запустити відразу кілька процесів, в результаті чого виникне помилка.
  • Якщо ви оновлюєте Adobe Flash Player, однак поверх застарілої версії він встановлюватися не хоче, значить, потрібно видалити цю версію з комп'ютера. Ви можете зробити цього через «Панель управління», однак ми цим шляхом іти не радимо, оскільки необхідно буде видаляти «хвости» з реєстру. Скористайтеся спеціальною утилітою для видалення, розташованої на офіційному сайті: вона так і називається - Uninstaller Flash Player. Користуватися дєїнсталлятор дуже просто: необхідно закрити всі браузери, запустити утиліту і натиснути на кнопку «Видалити», відкинувшись на спинку крісла. Лише після цього можна приступати до установки плеєра.
  • У разі виникнення питань ви завжди можете задати їх через коментарі.

    Рекламний блок