змінити ip-адресу комп'ютера в локальній мережі і в інтернеті?

Рекламний блок

IP-адреса або просто IP (скорочено від Internet protocol adress) — це унікальний числовий ідентифікатор вузла в комп'ютерній мережі, яка побудована за протоколом IP, зокрема — IP версії 4 (IPv4).

Вузлами мережі з власними IP-адресами можуть бути комп'ютери, мобільні телефони, ноутбуки та інші пристрої (принтери, відеокамери, маршрутизатори тощо).

Зміст:


 • Міняємо IP-адресу в локальній мережі
 • Міняємо свій IP в Інтернеті

 • У кожній мережі пристрою призначається власний IP-адреса. Так, ІП комп'ютера до глобальної та локальної мережах будуть різними.

  как изменить ip адрес компьютера  Зверніть увагу! Щоб змінити IP комп'ютера в локальній мережі, достатньо відкрити мережеві налаштування і вручну прописати нове значення.

  Зі зміною адреси в Інтернеті справи йдуть трохи складніше, адже вам його видає провайдер — компанія-постачальник послуг Інтернету. Саме IP, виданий провайдером, є вашою адресою у глобальній мережі. Для зручності будемо називати його зовнішнім IP.

  Зовнішній ІП може бути статичним або динамічним. Підключення статичної IP означає, що мережного пристрою абонента привласнений один унікальний адресу, який не буде змінюватися протягом усього часу користування послугою.

  Динамічний адреса може змінюватися при кожному підключенні до Інтернету. Крім того, під одним динамічним IP в глобальну мережу виходить безліч абонентів.

  как изменить ip адрес компьютера

  Дізнатися, як змінити IP адреса комп'ютера в Інтернеті, зазвичай прагнуть ті, хто хоче приховати своє справжнє місцезнаходження.

  Наприклад, це користувачі, яких забанили по IP на якому-небудь сайті або бажаючі отримати доступ до веб-контенту, закритого для жителів певних країн. Необхідність зміни IP-адреси в локальній мережі виникає, як правило, у разі мережевих збоїв.

  Міняємо IP-адресу в локальній мережі


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Для початку розберемося, як змінити IP-адресу комп'ютера в однорангової локальної мережі квартири або в офісі.

 • Клацніть правою клавішею мишки по іконці "Мережа" в системному треї і відкрийте Центр управління мережами і загальним доступом".
 • как изменить ip адрес компьютера

 • Клацніть в панелі переходу "Зміна параметрів адаптера" — цією дією ви відкриєте розділ "Мережеві підключення" вашого комп'ютера.
 • как изменить ip адрес компьютера

 • Виберіть зі списку підключення IP якого ви збираєтеся міняти, відкрийте його контекстне меню і клацніть пункт "Властивості".
 • как изменить ip адрес компьютера

 • У вкладці "Мережа" відзначте в списку пункт "Протокол Інтернету версії чотири" і знову натисніть "Властивості".
 • как изменить ip адрес компьютера

 • У новому віконці поставте позначку "Використовувати наступний IP-адреса" і пропишіть потрібне вам значення.
 • как изменить ip адрес компьютера

  Але, як ми бачимо, в налаштуваннях мережевого підключення є й інші параметри. Це маска підмережі, DNS-сервера і основний шлюз.

 • Маска підмережі підставляється автоматично в залежності від використовуваного класу локальних адрес. У нашому прикладі це клас С (IP-адреса комп'ютера знаходиться в діапазоні 192.0.1.0 - 223.255.255.0).
 • Основний шлюз локальної мережі — це IP-адреса пристрою, через який комп'ютер виходить в Інтернет. Шлюзом може бути маршрутизатор, точка доступу або інший комп'ютер, до якого приєднаний інтернет-кабель.
 • Адреси DNS-серверів локального підключення можуть призначатися автоматично і вручну. В якості сервера DNS можна прописати IP-адреса роутера, DNS вашого провайдера або публічні DNS-адреси.

  Наприклад, від Google (основний — 8.8.8.8 і альтернативний — 8.8.4.4) або Яндекс (основний 77.88.8.8 і альтернативний — 77.88.8.1).

  Як дізнатися IP-адресу комп'ютера або пристрою, який використовується в якості основного шлюзу і сервера DNS?

 • Відкрийте командний рядок, впишіть в неї команду ipconfog /all і натисніть Enter. Ця операція виведе список всіх мережевих підключень вашого ПК з їх параметрами. Серед них ви знайдете цікаві дані.
 • как изменить ip адрес компьютера

  В локальних мережах IP комп'ютера і основного шлюзу повинні знаходитися в одному сегменті мережі. Кажучи простими словами, їх перші частини (відповідні числам 255 в масці підмережі) повинні бути однаковими.

  Приміром, якщо IP шлюзу - 192.168.137.1, а маска підмережі - 255.255.255.0, то адреса комп'ютера повинен бути 192.168.137.2-255.

  как изменить ip адрес компьютера

  повернутися до меню ^

  Міняємо свій IP в Інтернеті


  Змінити IP-адресу комп'ютера в Інтернеті можна як через програмний проксі-сервер, так і через сайти-анонімайзери.

  Принцип дії того й іншого полягає в наступному: перед виходом у глобальну мережу ваш інтернет-трафік надходить на якийсь віддалений вузол (проксі) і вже через нього передається на веб-ресурси.

  Відповідно, на сайтах, які ви відвідуєте, відображається ІП-адресу проксі-сервера, а не ваш справжній.

  Анонімайзери

  Анонімайзери використовують для підміни IP-адреси при заході на який-небудь один сайт. Наприклад, туди, де користувача забанили по IP або не пускають з інших причин ("злі" батьки заблокували соціальні мережі, щоб чадо не відволікалася від підготовки до ЄДІ).

  как изменить ip адрес компьютера

  Щоб зайти на сайт анонімно, просто введіть URL-адресу в адресний рядок анонімайзера і натисніть "Go" (перейти).

  Анонімайзерів в мережі безліч. Серед них є безкоштовні та платні. Деякі дозволяють вибирати, під "прапором" якої держави ви хочете зайти на сайт.

  Браузерні проксі-розширення

  Розширення браузерів — це міні-програмки, які запускаються і працюють тільки в контексті одного браузера. Розширень з функцією проксі серверів, як і анонімайзерів, теж існує маса.

  Щоб інсталювати на свій комп'ютер, потрібно через меню браузера увійти в галерею (або магазин) розширень, вибрати те, що вам підходить і натиснути "Встановити".

  как изменить ip адрес компьютера

  Після установки такого розширення через проксі-сервер буде йти трафік тільки одного браузера. Інший софт буде виходити в мережу з вашим справжнім IP-адресою. Цей варіант найбільш зручний, коли немає необхідності приховувати IP всіх мережевих програм.

  Більшість подібних інструментів пропонує на вибір кілька серверів в різних державах.

  как изменить ip адрес компьютера

  З допомогою браузерного проксі-розширення можна змінити IP-адресу комп'ютера як на Windows 7, так і на Windows XP, 8, Android і в інших операційних системах.

  Програми для зміни IP-адреси

  Існують програми, які дозволяють змінити IP-адресу комп'ютера як в браузерах, так і в інших додатках (месенджерах, поштових клієнтів тощо). Більшість таких програм вимагає оплати, але є і кілька безкоштовних.

  Подивимося, як працюють 2 з них — SafeIP і Hotspot Shield.

  Як приховати IP Hotstpot Shield

 • Встановіть програму.
 • Клікніть по ярлику або по мініатюрі програми в системному треї.
 • Натисніть кнопку "Почати".
 • как изменить ip адрес компьютера

  Після запуску програми значок в треї зміниться на зелений.

  как изменить ip адрес компьютера

 • Для відключення Hotspot Shield потрібно клацнути по зеленому значку правою кнопкою миші, вибрати "Змінити режим захисту" і "Викл".
 • как изменить ip адрес компьютера

  Як приховати IP SafeIP

 • Встановіть і запустіть додаток.
 • У списку "Виберіть IP Адреса" вкажіть один або кілька серверів.
 • Натисніть кнопку "З'єднати".
 • как изменить ip адрес компьютера

 • Щоб вимкнути захист SafeIP, виберіть "Вимкнути".
 • как изменить ip адрес компьютера

  Як бачите, звертатися з такими додатками дуже і дуже просто.

  Рекламний блок