Як створити точку відновлення Windows 10

Рекламний блок

І так ви оптимально налаштували свою операційну систему Windows 10. Всі процеси працюють швидко і добре, програми не глючать, вірусів немає. Було б добре, якби все так і залишалося, але, на жаль... З часом система почне засмічуватися, гальмувати, ви почнете ставити які-небудь драйверів, які можуть не підійти. Було б добре тоді мати можливість повернути все назад. Не секрет, що така можливість є і в більш старих версіях операційної системи Windows. Називається вона відновлення системи. Все, що від нас вимагається, так це включити цю можливість і створити точку відновлення в той момент, коли у нас все в порядку.

І так, для того щоб вимкнути відновлення системи Windows 10 натискаємо правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і вибираємо пункт «Система»

Как создать точку восстановления Windows 10

У віконці з лівої сторони клікаєм по посиланню «Захист системи»

Бачимо, що відновлення системи відключений на всіх дисках (якщо у вас включено, то добре, можете відразу приступати до створення контрольної точки)

Вибираємо диск С і тиснемо на кнопку «Налаштувати»:

Ставимо перемикач в положення «Увімкнути захист системи», виділяємо розмір на жорсткому диску, який буде використовуватися для зберігання інформації щодо системи на певний момент, я виставляю близько 5 ГБ, а ви виставляєте, як місце дозволяє.

Тиснемо кнопку «ОК»:

Повертаємося у вкладку «Захист системи», бачимо, що навпроти диска значення «включено».

Як створити точку відновлення

Для цього тиснемо на кнопочку «Створити»

У віконці пишемо назву нашої точки, я просто пишу сьогоднішню дату і все. Тиснемо на кнопку «Створити».

Нам повідомляють, що точка відновлення створена:

Щоб це проверитьвозвращаемся у вкладку Захист системи тиснемо на кнопку відновлення і серед всіх точок повинна здатися сьогоднішня.

Ось і все, точка відновлення створена.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок