Як відключити стеження в Windows 10

Рекламний блок

Ще задовго до того, як я встановив собі операційну систему Windows 10, до мене долинали чутки, що розробники цієї операційної системи подбали про те, щоб користувачі не залишалися без нагляду. Тобто система зчитує яку-небудь інформацію про користувача і передає на сервер Microsoft.

Особисто я не страждаю манією переслідування, тому маніакально не перевіряв всі системні файли Windows 10, що б не дай боже, який-небудь один з них не передав інформацію про уроки комп'ютерної грамотності, які я для вас пишу і які зберігаються у мене на жорсткому диску. Це жарт)
А якщо серйозно, то дійсно в Windows 10 додалося купа непотрібних функцій, які постійно лізуть, куди їм не треба і зчитують інформацію. Як їх відключити, я вирішив написати в даній статті.

І так почнемо.

Натискаємо на кнопку «Пошук», яка знаходиться біля «Пуску». Натискаємо на шестірню, щоб потрапити в налаштування цього самого пошуку:

У віконці налаштувань вимикаємо додаток Кортана і пошук в Інтернеті. Мені пощастило, тому що ці дві функції відразу виявилися недоступними для моєї версії ОС.

Після того, як відключили це все діло можна натискати на посилання «Інші параметри конфіденційності»:

Перед нами відкривається віконце «Конфіденційність», у вкладці «Загальні» відключаємо перші три пункти, а при бажанні можна і четверту.

Також клікаєм по посиланню «Отримання реклами від Майкрософт»

У нас запускається браузер і сторінка в Інтернеті, на якій необхідно буде відключити персоналізовану рекламу в internet:

Далі закриваємо браузер і переходимо у вкладку «Макет» і відключаємо його теж:

У цій же вкладці очищаємо журнал:

Переходимо у вкладку «Мова, рукописне введення і введення тексту» і тиснемо на кнопку «Зупинити вивчення»:

Переходимо у вкладку «Відомості облікового запису». У нас там відразу зверху написано «Дозволити програмам...» Додатками дозволяється отримати чи не доступ до сейфа. Відключаємо це:

Переходимо у вкладку «Відгуки та діагностика» і вибираємо базові відомості для «Дані діагностики та використання»:

Тепер відключаємо захисник Windows. Більш детально, як це зробити, можна прочитати, перейшовши за посиланням. Але все ж я коротко повторюсь.

Натискаємо лівою кнопкою «Пуск» і вибираємо пункт «Параметри»:

Клікаємо по кнопці «Оновлення та безпека»:

Переходимо у вкладку «Захисник Windows» і відключаємо хмарну захист.

Краще плюс до всього ще змінити свою обліковий запис з Майкрософтоской на локальну.

Точно так само заходимо в «Параметри», далі «Облікові записи». У мене тут варто локальна обліковий запис, вам рекомендую зробити так само. Робиться це в цій же вкладці.

Все, мінімальний набір того, що потрібно зробити, щоб за вами припинилася стеження, ми вивчили.Рекламний блок