Windows 7. Швидко знаходимо потрібну і важливу інформацію

Рекламний блок

Всіма улюблена операційна система Windows 7 має можливість швидкого пошуку. Для цього система має спеціальний індекс. В нього заносяться найпопулярніші у користувача файли і папки. Це саме ті файли, які використовуються найбільше. Індексування відбувається за певними параметрами, однак можна змінювати. Так, пошук можна значно прискорити.

Windows 7. Быстро находим нужную и важную информацию


Щоб додати швидкості при пошуку ваших файлів, потрібно збільшити місце зберігання ваших файлів до списку індексу. Для цього потрібно запустити «параметри індексування», потім ви побачите вікно. Потрібно натиснути «змінити», а в наступному вікні потрібно додати місце розташування вашого файлу.

Варто знати, що в цьому вікні можна побачити далеко не всі. Повний список файлів, призначених для індексації можна побачити, натиснувши на кнопку. Щоб переглянути повний список всіх розташування іноді потрібно вводити інформацію облікового запису адміністратора.

Тепер ви можете побачити повний список усіх місць на вашому комп'ютері. Якщо ви знімете один прапорець, то це розташування з'явиться в нижньому вікні. Щоб процес пошуку значно прискорився, не потрібно намагатися проіндексувати абсолютно всі файли. Ви так нічого не прискорите, а лише значно сповільніть. Так як, індекс набуде просто величезні розміри.


Крім того, що в пошуковий індекс можна додавати різні типи файлів, можна також звідти видалити. Для цього потрібно знову пройти в «параметри індексування», потім клацнути по кнопці «додатково». Далі, з'явиться вікно з типами файлів. Тут можна видаляти розширення файлів, які вам у вашій індексі не потрібні.


Якщо потрібно видалити велику кількість розширень, тоді це можна зробити набагато швидше, скориставшись перемикачем «індексувати лише властивості». Так можна просто і швидко прискорити пошук в Windows 7.

Рекламний блок