Як правильно вибрати домен


Для того щоб замовити домен, досить кількох хвилин. І перше, з чого слід почати, коли красиве і запам'ятовується ім'я сайту ви придумали, – перевірити його зайнятість за допомогою спеціальної форми.
Как выбрать домен правильно


Так, наприклад, компанія Bitte зробила все можливе для зручності користувачів. У верхній частині розташована форма для розміщення адреси домену. Ви можете безперешкодно купити вільний домен, процедура придбання гранично проста: оформлення заявки та оплата.

Інформація щодо домену надана на сайті. Потрібні вам домени від компанії Bitte доступні за вартістю, порівняно з іншими реєстраторами, в середньому дешевше на 15-20%.

Якщо домен зайнятий, розширте перелік доменних зон або підберіть інший. Компанія надає можливість створювати субдомени, використовуючи адреса придбаного. Крім цього ви можете скористатися білінговою системою для вибору доменного імені.

Домени, на яких ви зупинили свій вибір, додайте в корзину. Реєстрація здійснюється в ua, інших зонах: com.ua, org, org.ua, net.ua, kiev.ua, com, net, gov, biz. Для перевірки зайнятості імен передбачена спеціальна форма.


Здійснюється реєстрація доменів 1, 2, 3 рівнів. При бажанні ви можете передати домен на обслуговування компанії, достатньо попередити реєстратора про ваші наміри, відправити підтвердження у відповідь на отриману заявку.


Домен доступний до використання через добу після реєстрації та оплати. Придбаний домен буде доданий в панель управління. Інформація про зареєстроване домені розміщена у вкладці whois. Компанія розробила сервіс, призначений для реєстрації недорогих доменних імен www, php - tm, windows.