Як перевірити баланс на Білайні?

Рекламний блок

kak-proverit-balans-na-bilayne

В Росії існує так звана велика трійка операторів зв'язку. Це, відповідно, МТС, Мегафон і Білайн. Наш сайт вже розповідав, до яких дій потрібно вдатися, що б перевірити баланс особового рахунку на двох перших операторів (МТС, Мегафон), а сьогодні ми розповімо про те, як це зробити на Білайні.

Способи перевірки

 • Без сумніву, найпростіше для перевірки балансу скористатися USSD-командою. Для цього вам необхідно набрати на своєму стільниковому телефоні або смартфоні *102# і натиснути кнопку виклику. Через кілька секунд на екрані вашого пристрою буде відображена сума.
 • Для перевірки балансу ви можете скористатися автовідповідачем. Для цього існує спеціальний номер - 0697. Після дзвінка інформатор продиктує вам баланс на поточний момент.
 • Якщо з якихось причин перші два вказані способи не працюють, ви можете скористатися особистим кабінетом на сайті компанії. Для цього зайдіть на офіційний сайт Білайну, а потім - в особистий кабінет. Тут вам необхідно буде ввести номер свого телефону, а також пароль, який прийде на ваш стільниковий. Опинившись в особистому кабінеті, у вас з'явиться можливість не тільки дізнатися про стан свого особового рахунку, але і маса інших можливостей, включаючи підключення або відключення додаткових послуг, блокування номера і т. д.
 • Нарешті, ви можете звернутися за допомогою в найближчий офіс компанії, де будь-який менеджер зможе подивитися ваш баланс. Тільки не забудьте взяти паспорт, який зможе підтвердити вашу особу.
 • Баланс на екрані

  Білайн пропонує послугу під назвою «Баланс на екрані», яка схожа з «Живим балансом» від Мегафону. Суть в тому, що, підключивши послугу, після кожного вихідного дзвінка або іншої платної послуги ви будете бачити на екрані телефону баланс особового рахунку.

  Для того, що б підключити послугу, необхідно набрати на клавіатурі номер *110*901# і натиснути кнопку виклику. Вартість послуги - 1 рубль на добу. Для відключення наберіть *110*900#.

  Не забувайте, що не всі сім-карти підтримують «Баланс на екрані». Що б це з'ясувати, наберіть *110*902# і натисніть клавішу виклику - це допоможе дізнатися, чи підтримує ваша сім-картку та пристрій послугу.

  *****

  Як бачите, нічого складного. Задавайте питання, якщо вони у вас з'явилися.

  Рекламний блок