Як зберегти пароль у Мозілі?

Рекламний блок

kak-sohranit-parol-v-brauzere-mozilla-firefox

Якщо ви не хочете щоразу вводити пароль, коли заходите на який-небудь сайт, наприклад, в улюблену соціальну мережу, ви можете зберегти пароль у браузері Mozilla Firefox, благо, зробити це дуже просто.

Відразу хотілося б зробити невеликий відступ. Я настійно не рекомендую зберігати паролі в браузері з тієї простої причини, що звідти їх може «відвести» троян. І добре, якщо мова йде про пароль від соціальної мережі, але якщо це пароль від якого-небудь інтернет-гаманця, гроші з нього можуть перевести на інший рахунок. Загалом, я свою думку висловив, а чи варто йому йти, вирішувати тільки вам.

Тепер про збереження паролів. За замовчуванням Мозила запитує вас про збереження будь-якого введеного пароля. Якщо цього не відбувається, то необхідно включити зберігання паролів в налаштуваннях.

У меню виберіть пункт «Інструменти», потім виберіть «Налаштування».

Відкриється вікно з настройками. У ньому потрібно вибрати пункт «Захист». Поставте галочку поруч зі словами «Показати паролі».

Тепер йдемо на сайт, де хочемо зберегти пароль. Я покажу приклад на Яндекс.Поштою. Як тільки ви ввели логін і пароль, з'явиться віконце, яке запитає, чи хочете ви зберегти пароль? Натисніть «Запам'ятати пароль».

Для того, що б відключити функцію запам'ятовування паролів, вам необхідно буде зняти галочку з пункту «Показати паролі» в налаштуваннях.

Пам'ятайте, що деякі сайти не дозволяють запам'ятовувати паролі. Сюди відносяться, наприклад, сайти платіжних систем. Це зроблено для безпеки користувачів.

Рекламний блок