Як поміняти мову ВКонтакте?

Рекламний блок

kak-izmenit-yazyik-v-vk-android-iphone

Сьогодні хотілося б поговорити про таку проблему, яка виникає у користувачів, як зміна мови в найпопулярнішій соціальній мережі ВКонтакте. Насправді це і не проблема зовсім, але деякі користувачі ВК дійсно не знають, як змінити мову. Я покажу вам, як це зробити.

З комп'ютера

Якщо ви використовуєте веб-версію ВК, тоді вам потрібно відкрити свою сторінку і опустити її вниз до того моменту, поки не з'явиться меню. Якщо на сторінці занадто багато записів, тоді я рекомендую зайти в будь-який розділ, наприклад, «Мої налаштування», і в нижній частині екрана натиснути на посилання зі словом «Російський» - це мова. Якщо у вас виставлений англійська мова, відповідно, там буде написано English.

Натискаєте на посилання, після чого з'являється вікно з вибором мови. Основні мови: російська, англійська, українська, казахська і дореволюційний (останній, якщо ви не пам'ятаєте, дозволяє заховати всю рекламу у ВК без установки яких-небудь додаткових плагінів). Якщо вам потрібен, скажімо, французька мова, просто натисніть Other languages і виберіть потрібну мову.

Натисніть один раз на прапорець. Все, мова змінився. Процес, як ви могли помітити, дуже простий.

Як поміняти мову на мобільній версії ВК?

Для ВКонтакте існує мобільний додаток для різних операційних систем, включаючи Android і iOS. Якщо ви використовуєте планшет або смартфон, то зі зміною мови може виникнути проблема. Чому? Вся справа в тому, що з деяких пір в настройках програми пропала можливість зміни мови. Але, як виявилося, змінити його все одно можна, правда, доведеться дещо з чим змиритися.

Як виявилося, на поточний момент в мобільному додатку ВКонтакте змінити мову можливо тільки при зміні мови системи. Припустимо, що ви хочете отримати версію програми англійською мовою. Для цього зайдіть в налаштування свого телефону і поміняйте мову з російської на англійську.

Зайдіть в додаток ВК. Тепер все англійською.

Що б змінити англійську мову на російську, потрібно виконати ту ж саму операцію, вибравши в меню смартфона російську мову. Так, не дуже зручно, але наскільки мені відомо, на поточний момент іншої можливості змінити мову в додатку немає.

Рекламний блок