Як створити невидиму папку на робочому столі?

Рекламний блок

kak-sozdat-nevidimuyu-papku-na-rabochem-stole

В операційній системі Windows існує така величезна кількість всіляких таємниць і «фішок», що про більшість з них користувач ніколи не здогадається. Сьогодні я хотів би поділитися з вами одним з таких секретів - він полягає у створенні невидимою папки на робочому столі. Навіщо вона потрібна, запитаєте? Ну, наприклад, в ній можна зберігати матеріали, які не повинні потрапити на очі іншій людині. Звичайно, їх можна сховати де-небудь на жорсткому диску, але ж людина часто не бачить того, що знаходиться у нього під самим носом, чи не так? Правда, ця папка буде видно через будь-який файловий менеджер або провідник, пам'ятайте про це.

Інструкція для Windows 7

Крок перший. У довільному місці на робочому столі створюємо саму звичайну папку.

Тепер її необхідно буде перейменувати, але робити ми це будемо з допомогою спеціальних символів, вбудованих в ОС Windows. Для цього вам необхідно включити додаткову цифри на клавіатурі в правій її частині (натисніть Num Lock), затиснути клавішу Alt і з допомогою цифр, які розташовані в правій частині клавіатури, увести цифру 255 замість назви папки. Якщо у вас ноутбук і додаткових цифр немає, тоді вам, швидше за все, потрібно додатково буде натиснути на клавішу Fn, яка зазвичай знаходиться в нижній частині клавіатури. Ось що у мене вийшло (ім'я папки зникло).

Тепер залишилося тільки приховати саму папку. Для цього відкрийте її властивості (права кнопка миші - «Властивості»), у вкладці «Налаштування» зайдіть в підрозділ «Змінити значок».

Виберіть порожній значок - він представляє з себе пусте місце (виділений на скріншоті). Наостанок натисніть ОК для збереження налаштувань.

На скріншоті видно, що папка зникла, однак при натисканні на неї видно те місце, де ця папка знаходиться. Якщо прибрати її куди-небудь у куток екрана, то навряд чи її хтось зможе взагалі побачити.

Як з'ясовується, існує альтернативний метод приховування конкретної папки. Як запевняють користувачі, працює він на будь-якої версії Windows, починаючи з XP. Отже, створюємо на жорсткому диску папку з будь-якою назвою, наприклад, papka1. Тепер натисніть сполучення клавіш Win R (або Пуск - Виконати), вставте рядок attrib h r s C:\papka1, де C - диск, на якому знаходиться створена папка. Також це може бути будь-який інший шлях, в даному випадку це не так важливо. Натискаєте "ОК", після цього об'єкт стає невидимим, причому навіть у тих випадках, коли ви зробите видимими всі інші файли через налаштування системи. Для того, що б повернути папку в нормальний стан, вводимо рядок attrib -h -r -s C:\papka1.

Яким з цих двох методів краще користуватися, вирішувати тільки вам. Ми рекомендуємо перший.

Рекламний блок