Недостатньо пам'яті на телевізорах Smart TV при перегляді відео через браузер

Рекламний блок

Технологія Smart TV, на сучасних телевізорах продовжує активно розвиватися. Але все ж не обходиться і без проблем. Сьогодні ми поговоримо про проблему, яка зустрічається на деяких моделях телевізорів LG і не тільки. Суть її полягає в тому, що, коли Ви, користуючись вбудованим браузером телевізора намагаєтеся запускати відео, музику або ігри, в режимі онлайн, вискакує помилка про те, що не вистачає для цього пам'яті.

В цілому, з подібною помилкою можуть стикатися не тільки власники телевізорів Smart TV, вона може проявлятися і техніки від інших виробників. Хоч ми і будемо робити основний акцент на продукцію LG, власником інших телевізорів так само може бути корисна ця стаття.

В яких випадках можна зіткнутися з цією помилкою?

Ця проблема характерна для випадку, коли телевізор підключений до мережі Інтернет, при цьому використовуючи браузер Ви намагаєтеся запустити будь онлайн відео (наприклад, Youtube). Іноді ця помилка може з'являтися і при спробі прослухати, таким же чином, музику або запустити гру (у тому ВКонтакте).

Помилка ніяк не пов'язана з конкретним сайтом. Її поява може відбуватися на будь-якому ресурсі. Але сама фішка полягає в тому, що зазвичай таке повідомлення виникає не зовсім відразу. Ви можете переглянути хвилин десять відео і потім, раптово, все перерветься і на екран виведеться повідомлення про нестачу пам'яті. Виправити це вдається тільки перезавантаженням сторінки, а потім продовжувати дивитись наступні десять хвилин.


Погодьтеся, це приносить великий дискомфорт! Сам текст помилки, у різних випадках може відображатися трохи по-різному. Але в цілому, сенс завжди один і той же — не вистачає пам'яті для виконання даної операції.

Що може послужити причиною недостатньої пам'яті в браузері?

При перегляді відео онлайн, в першу чергу, воно завантажується в пам'ять пристрою, а потім тільки відтворюється. Після цього відбувається очищення пам'яті.

Коли Ви дивитеся відео на телевізорі, воно відтворюється рівно до тих пір, поки йому вистачає пам'яті. Тобто, в цілому все працює, але пам'яті для таких потреб виділяється вкрай мало, тому не вийде нормально дивитися занадто великі фільми.

Заради інтересу було написано лист в технічну підтримку компанії LG, з цього питання.

Ось такий зміст листа:

nedostatochno-pamyati-na-televizorax-smart-tv-pri-prosmotre-video-cherez-brauzer-vopros-k-specialistam

І ось що нам відповіли:

nedostatochno-pamyati-na-televizorax-smart-tv-pri-prosmotre-video-cherez-brauzer-otvet

З'ясувалося, що браузеру виділяються не надто великі ресурси і він для цього не призначений.

Але що ж можна зробити?

Відповідь від саппорта LG розповідає причину подібного явища, але так і не показує, що можна зробити в подібній ситуації.

У нас і не так вже й багато варіантів, адже телевізору можна розширити пам'ять, як це можна було б зробити з комп'ютером. Єдина можливість позбутися від такої помилки: встановити спеціальні програми на телевізор і дивитися відео з інтернету через них.

Можна спробувати оновити ПЗ, для свого телевізора. Є ймовірність що більш нової версії такої помилки немає і пам'ять телевізора розподіляється більш правильно.
А якщо Ви стикалися з подібною проблемою і знайшли оригінальне рішення, що для неї, то можете відписатися в коментарях, розказавши свою історію

Рекламний блок