Як написати корінь на клавіатурі?

Рекламний блок

kak-postavit-znak-kornya-na-klaviature-kompyutera

Періодично ми стикаємося з тим, що потрібно додати певний знак в текст, але на клавіатурі він відсутній. Не біда, тому що для значків використовується таблиця символів. Символи, в свою чергу, можна написати, натиснувши на клавіатурі на певні клавіші. Сьогодні будемо вчитися друкувати знак квадратного кореня.

Переконайтеся, що на клавіатурі включені цифри, які знаходяться в правій її частині. Що б включити цифри, потрібно натиснути кнопку Num Lock.

Після того, як цифри будуть включені, вам необхідно буде натиснути на клавішу ALT і набрати цифру 251 на цифровій клавіатурі, яку ви тільки що включили. Тобто ви затискаєте клавішу ALT і, утримуючи її, набираєте послідовність цифр 251, після чого відпускаєте клавішу ALT.

Перед вами з'явиться значок квадратного кореня.

Якщо у вас клавіатура без додаткових цифр у правій її частині або у вас невеликий ноутбук, вам додатково доведеться натиснути на кнопку Fn.

Якщо у вас нічого не виходить, натисніть на кнопку «Пуск», потім виберіть «Всі програми», «Стандартні», «Службові», «Таблиця символів». Коли з'явиться таблиця символів, вам потрібно буде знайти знак квадратного кореня. Виберіть його, натисніть кнопку «Вибрати», а після - «Копіювати». Скопіюйте знак в потрібне місце.

Як бачите, нічого складного.

Рекламний блок