Як зателефонувати до оператора Мегафон?

Рекламний блок

kak-pozvonit-operatoru-megafon

Сьогодні ми продовжуємо говорити про операторів стільникового зв'язку, зокрема, про послуги, які вони надають. Трохи раніше я розповідав про те, як можна додзвонитися до оператора МТС, сьогодні ж мова піде про іншу, не менш великої компанії Мегафон, яка входить в трійку лідерів російського сегмента.

  • Для того, що б зателефонувати оператору з мобільного телефону, необхідно набрати номер 0500. Він є безкоштовним, але тільки для абонентів Мегафона. Якщо ви будете дзвонити з телефону Білайн або, наприклад, МТС, то з вашого особового рахунку будуть списані гроші. Першим ділом ви потрапляєте в автоматичне меню, де чекає робота по кожному з наявних розділів. Кажуть, що для моментального з'єднання зі спеціалістом служби підтримки потрібно набрати на телефоні спочатку цифру 1, а потім 2. Також ходить слух, що можна натиснути на 0 і чекати відповіді. Де правда - незрозуміло, у мене обидва варіанти не спрацювали.
  • Для того, що б додзвонитися в офіс безкоштовно з будь-якого іншого телефону, необхідно скористатися номером 8-800-550-0500. Дзвонити на нього можна по всій Росії, навіть перебуваючи в роумінгу.
  • Для москвичів існує номер 7(495) 507-77-77. Однак якщо телефонувати на нього з мобільних телефонів інших операторів, за це буде стягуватися плата. Тому навіть московським абонентам куди вигідніше дзвонити на номер 8-800-550-0500.
  • У крайньому випадку можна скористатися корпоративною поштою та надіслати свій запит на неї. Наприклад, для московського регіону це moscow@megafon.ru. Відповідь повинен обов'язково прийти через деякий час на вказану вами поштову скриньку.
  • Якщо питання нескладний і не пов'язаний з серйозними проблемами, можна скористатися Сервіс-Гідом - це особистий кабінет на сайті компанії Мегафон, в якому користувач може управляти послугами, змінювати тарифний план, користуватися підписками і т. д.
  • На деяких ресурсах можна зустріти інформацію про те, що, нібито, в Мегафоні можна зв'язатися з оператором по відеозв'язку. Це не так, ніякої відеозв'язку не існує.
  • А тепер трохи про погане. Додзвонитися до оператора іноді важко - час очікування відповіді, воно може досягати декількох десятків хвилин, а в годину пік і того більше. До речі, кажуть, що Білайн впровадив нову послугу, а саме платний дзвінок в службу підтримки за 29 рублів, коли оператор миттєво відповідає на дзвінок. Але підтвердження цієї новини знайти не вдалося, ймовірно, це чергова "качка".

    Рекламний блок