Зростання інтернет продажів. Чому корисно мати свій сайт?

Рекламний блок

Ось таку цікаву тему я хотів би підняти сьогодні. Не буду Вас мучити сухими фактами і цифрами, а спробую коротко окреслити всю суть розвитку інтернету в Росії.

На сьогодні число російських інтернет-користувачів досягла позначки в 70 млн. осіб, і в найближчі роки ця цифра буде тільки зростати. Тільки уявіть, що кожен другий житель Росії є постійним користувачем інтернету! Це величезне співтовариство, у якому кожен може знайти своїх друзів за інтересами.

Кілька років тому в кожному будинку повинен був бути телевізор, а сьогодні в кожному будинку повинен бути інтернет =). Більш того, він повинен бути в кожному ноутбуці, телефоні, планшеті і т. д. Уявіть сучасний смартфон без можливості перегляду пошти і новин. Він відразу ж стає абсолютно марною штуковиною.

Інтернет-сервіси стали невід'ємною частиною життя кожного з нас. Перегляд новин, обмін повідомленнями, дзвінки, розваги, робота, покупки - це далеко не повний список того, що нам подарувала всесвітня мережа.

Інтернет-покупки

Окремої уваги заслуговує збільшення обсягів онлайн торгівлі. За даними аналітиків, обсяг інтернет-торгівлі в Росії щорічно збільшуються на 25%. Цей факт підтверджується тим, що в 2010 році частка інтернет-продажів в товарообігу країни становила 1%, а на сьогодні ця цифра зросла до 2%, і за прогнозами експертів у 2015 році буде становити вже 5%!

У цьому немає нічого дивного, адже будь-яка сучасна компанія, що хоче зайняти свою нішу в цьому величезному співтоваристві. З'являється безліч нових компаній, спрямованих саме на інтернет торгівлю. рост интернет продаж Такий ріст обумовлений такими чинниками:

 • Стрімкий розвиток технологій і можливості доступу в інтернет;
 • Легкий вхід на ринок;
 • Економія на оренді приміщень, електриці і т. д.;
 • Сайт працює 24 години 7 днів на тиждень, залучаючи нових клієнтів, навіть коли Ви відпочиваєте;
 • Все ще досить низька конкуренція у багатьох сферах (саме в рунеті);

 • Враховуючи наведені фактори, немає ніяких підстав не вірити наведених вище цифр. Будь-який сучасний бізнес не може не розглядати величезне інтернет співтовариство як споживача його товарів.

  Що це дає інтернет користувачам?

  Вже сьогодні ми можемо замовити доставку практично будь-якого товару прямо до дверей свого будинку, при цьому ми легко можемо оплатити або отримати гроші від іншої людини в лічені хвилини.

  Але найбільшу вигоду з такого стрімкого зростання можуть отримати ті, хто розбирається в інтернет-технологіях набагато краще звичайного користувача.

  Подивіться самі, яка величезна кількість сайтів створюється кожен день. Кожен з цих сайтів хоче бути кращим за інших, і, треба визнати, що сьогодні це неможливо без будь-яких вкладень. Це можуть бути вкладення у розробку самого сайту, професійний дизайн, рекламу, просування його в соц. мережах і т. д. А це означає, що в найближчі роки послуги таких професіоналів будуть все більше затребувані.

  Ще пару років тому я тільки пробував створити свій перший сайт на чистому HTML і був неймовірно радий, коли я зміг розмістити його в інтернеті. Так, це був найпростіший сайт. Ні про яке дизайні, масштабуванні, кросбраузерності не могло бути й мови. Пізніше, бажаючи поліпшити свій сайт я познайомився з CSS, PHP, MySQL, javascript, дізнався, що таке CMS і т. д. При цьому я не сидів цілими днями за комп'ютером, намагаючись вивчити усі від кірки до кірки. Всі знання приходили поступово, по мірі необхідності.

  На даний момент у мене є кілька сайтів, які приносять додатковий дохід, і, мушу визнати це заняття мені дуже подобається.

  Заробляти на власних сайтах можна не тільки показуючи рекламні оголошення, але і прямо рекламуючи інші товари, послуги або сайти. Власники порталів та інтернет магазинів готові вкладати чималі гроші в рекламу свого бізнесу. Впевнений, що кожен бажаючий може вивчити ці технології набагато швидше і надалі активно влитися в інтернет спільнота вже в якості розробника і власника свого власного сайту або навіть інтернет магазину. Головне не лінуватися і вже скоро можна буде використовувати інтернет на повну. ??

  Короткі висновки


  Сьогодні вивчення web-технологій - відмінне інвестування в свій розвиток.

  Інтернет продажу - це одне з найбільш перспективних напрямків розвитку бізнесу в Росії.


  Такі висновки я зробив для себе за час роботи в інтернеті. Напишіть, що Ви думаєте з цього приводу.

  До зустрічі в наступних статтях!

  Рекламний блок