«Ваше підключення не захищено» в Хромі. Що робити?

Рекламний блок

oshibka-vashe-podklyuchenie-ne-zashhishheno-v-google-chrome

При вході на деякі сайти вас може очікувати своєрідний «сюрприз» в браузері Google Chrome або Яндекс.Браузер - помилка «Ваше підключення не захищено. Зловмисники можуть намагатися викрасти ваші дані з сайту ... (наприклад, паролі, повідомлення або номери банківських карт)». Що це за помилка і як її вирішити?

Власне, ось як виглядає сама помилка:

Виникає помилка при підключенні до сайтів, що працюють під протоколом HTTPS. По суті, HTTPS є тим же самим HTTP-протоколом, який працює через шифровані транспортні механізми SSL і TLS. HTTPS забезпечує захист від атак, але тільки при тій умові, що використовуються шифрувальні засоби, а сертифікат сервера перевірений і йому довіряють.

Що ж робити?

  • Якщо помилка з'являється при серфінгу мережі з допомогою невідомої мережі Wi-Fi (наприклад, в кафе), необхідно повторно пройти авторизацію.
  • Якщо ви використовуєте комп'ютер або ноутбук, який показує таку помилку, відкрийте Google Chrome в режимі інкогніто. Якщо в цьому випадку не виникає проблем при вході на сайт, значить, проблема, судячи з усього, криється в одному з розширень. Відключайте їх по черзі, поки не знайдете «винуватця».
  • Ще одна можлива причина - сертифікат випущений неперевіреними видавцем. Крім того, в деяких випадках сертифікат може бути застарілим, а Google Chrome в свою чергу не може гарантувати безпеку з'єднання, тому і видає помилку.
  • Спробуйте ввести правильні дату і час на вашому комп'ютері. Якщо вони не збігаються з датою і часом, що зазначені в сертифікаті, ви побачите помилку.
  • Подібна проблема помічена у випадку з Windows XP - коли відсутні оновлення. Необхідно оновити операційну систему як мінімум до пакета оновлень SP2, а краще - до SP3. Завантажити їх можна на офіційному сайті компанії Microsoft.
  • Деякі антивіруси мають вбудований захист HTTPS-з'єднання. У свою чергу, вона може конфліктувати з захистом браузера. Необхідно відключити або захист в антивірусі, або сам антивірус, хоча останнім робити все-таки дуже небажано.
  • Нарешті, якщо нічого не допомагає, спробуйте відкрити сторінку за допомогою протоколу HTTP, прибравши букву S.
  • Рекламний блок