Як відстежити зміни у файлах і папках

Рекламний блок

У разі, якщо ви є єдиним користувачем ПК, то після тривалого невикористання машини вам може знадобитися з'ясувати, які саме зміни, які відбулися за цей проміжок часу. Також можуть бути ситуації, при яких жорсткий диск показує активність, але насправді не розібрати, він зайнятий обробкою корисних процесів чи це працює шкідливе ПО. Відстежити зміни у файлах і отримати актуальні дані про всі зміни у файловій системі вам допоможе програма FolderChangesView.


Зміст статті

 • 1 Опис програми
 • 2 Налаштування програми

 • Опис програми


  FolderChangesView – це невелика за розміром утиліта, яка створена спеціально для відстеження всіх змін, які відбуваються з файлами та папками. Програма відображає в режимі реального часу всі зміни, що відбуваються з файлами, а весь отриманий результат показується користувачеві в зручній таблиці. Завантажити саму програму можна з офіційного сайту розробника за посиланням (там же можливо скачати русифікатор, який встановлюється простим переміщенням в папку з додатком): http://www.nirsoft.net/utils/folder_changes_view.html

  Налаштування програми


  Утиліта не вимагає установки, адже в архіві знаходиться лише один файл .exe. Рекомендується створити окрему папку для програми, скачати українізатор і закинути ці два файли в неї. Після запуску перед вами відкривається меню конфігурації (якщо завершити роботу з програмою і відкрити її знову, то меню знову з'явиться перед вами).

  Тут вам необхідно вибрати диск, папку або цілий розділ жорсткого диска, який необхідно аналізувати. При виборі папки залишайте зазначеним пункт «Сканувати також підкаталоги». Ви також маєте можливість вказати папки, моніторити які немає необхідності: потрібно вказати шлях до папки і поставити галочку навпроти «Exclute the following folders».
  Ну і на закінчення з корисних налаштувань ви можете встановити розмір файлів, за якими необхідно стежити. Після вибору цих основних налаштувань просто натискайте «Ок» і процес моніторингу за вибраними папками почнеться.

  Рекламний блок