Не працює мікрофон в скайпі


У даній статті ми розглянемо таку ситуацію, коли ваш співрозмовник не чує вас в скайпі. Тобто, що робити, якщо не працює мікрофон. Тільки спочатку переконайтеся, що у вас є цей самий мікрофон і він правильно підключений. Якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то правильно підключіть штекер в роз'єм мікрофона на звуковій карті. Якщо все підключено, то переходимо далі. У рідкісних випадках необхідно встановлювати драйвери, так що подивіться, щоб всі драйвери з диска були встановлені.

Переходимо до наступного етапу. Запускаємо скайп, вводимо пароль, все як годиться, щоб ми були онлайн. У верхньому меню натискаємо на кнопку «Інструменти» і вибираємо пункт «Налаштування».

не работает микрофон в скайпе

В лівій колонці переходимо в пункт «Налаштування звуку».

Зверніть увагу на пункт «Гучність». Якщо ви скажете щось або постукайте пальцем по столу, то при працюючому мікрофоні повинна почати бігати зелена смужка:

Якщо смужка не бігає, то зверніть увагу на пункт «Мікрофон», там можна вибирати пристрої з випав списку. Можливо, у вас просто обрано не той пристрій, уважно подивіться і виберіть свій мікрофон.

Якщо не допомагає, то можна спробувати виконати наступне. Натисніть на кнопку «Пуск» і в рядку пошуку пишемо «управління звуковими», клікаєм по результату «управління звуковими пристроями».

Дивимося на вкладку «Запис» вибираємо «Мікрофон» та натискаємо на кнопку «Властивості».

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Рівні» і дивимося, щоб повзунок гучності не був на нулі, а також значок гучності був активним, а не перекресленим червоним кольором.

Ось ми і розібралися, чому не працює мікрофон в скайпі.

Дивимося відео по темі: