Як створити канал на YouTube?

Рекламний блок

kak-sozdat-kanal-na-youtube

Сьогодні YouTube - найпопулярніший відеохостинг в світі. Створений у середині 2000-их років кількома хлопцями, ресурс став настільки популярним, що всього через рік після запуску його придбала компанія Google більше, ніж за 4,5 мільярда доларів! Сьогодні проект продовжує розвиватися і на ньому зареєстровано більше одного мільярда користувачів.

YouTube використовують не тільки для перегляду відеороликів, але і для просування своїх власних сайтів, реклами і навіть для заробітку (проект надає таку можливість користувачам). Саме тому так важливо мати тут аккаунт. Ми покажемо і розповімо, як його створити. Це просто.

В першу чергу заходимо на сайт youtube.com і в лівій частині екрану натискаємо на кнопку «Увійти».

Якщо у вас немає користувальницької сторінки, то її необхідно створити. Оскільки YouTube належить компанії Google, то необхідно пройти реєстрацію на http://www.gmail.com/ (всі ці ресурси пов'язані між собою). У верхній частині екрану ви побачите кнопку «Створити обліковий запис», натиснувши на яку перейдете до реєстрації.

Заповніть всі дані, включаючи ім'я та прізвище, стать, логін, пароль, дату народження і країну вашого проживання, всі інші параметри не обов'язкові. В кінці не забудьте ввести капчу.

Чудово, тепер у вас є поштова скринька на Gmail. Повертаємося на YouTube, входимо в аккаунт і повторно вводимо пароль. Всі. Іншими словами, від вас потрібно тільки зареєструватися - ваш аккаунт і є ваш канал.

Додаємо відео на YouTube

У верхній частині екрану ви бачите кнопку «Додати відео». Натисніть на неї, перед вами з'явиться таке віконце:

Якщо ви хочете змінити ім'я свого каналу, то натисніть на посилання «Щоб використовувати назву компанії або інше ім'я, натисніть тут». У діалоговому вікні вам буде доступно не тільки зміна назви, але і категорія відео і навіть вікові обмеження.

Наступний крок - завантаження відео. В принципі, тут немає нічого складного - просто перенесіть ролик у вікно на сайті або натисніть на червону стрілку, щоб вибрати відео, яке знаходиться на вашому комп'ютері. Також у вашому розпорядженні різні функції, включаючи можливість створення слайд-шоу, записи ролика з допомогою веб-камери і відеоредактор.

До речі, Google традиційно суворо ставиться до порушення авторських прав, тому на той ролик, який планується завантажити, ви зобов'язані володіти правами.

Інше

Також хотілося б розглянути головну сторінку. У лівому меню є такі розділи, як переглянуті відеозапису, плейлисти, рекомендації, засновані на ваших поведінкових факторах, кнопка «Переглянути пізніше» (дозволяє додати ролик в список для того, що б ви могли подивитися його в інший час - така собі нагадування), а також можливість підписатися на цікаві канали.

Особливу увагу варто приділити каналах, на які ви можете підписатися. Їх просто величезна кількість. Як ми вже писали трохи вище, першими будуть запропоновані ті, які були обрані на основі вашої поведінки в інтернеті, але ви також можете вибрати канали самостійно. Вона розділені на кілька категорій, включаючи популярні, ігри, спорт, музику і так далі. Підписатися простіше простого - натисніть на однойменну кнопку.

Через розділ «Менеджер відео» можна працювати зі своїми роликами, а через «Налаштування YouTube» - інформацію про обліковому записі. Ці розділи сховані під іконкою в правому верхньому куті.

Рекламний блок