Як прибрати рекламу в браузері?

Рекламний блок

kak-ubrat-reklamu-v-brauzere

Реклама міцно увійшла в наше життя. Її ми бачимо і чуємо буквально скрізь: на телебаченні і по радіо, на вулиці, в торгових центрах, і навіть в інтернеті... Багато хто думає, що реклама хоч і вважається двигуном торгівлі, проте часто ніякої користі не приносить. Як би не так - якби все було так плачевно, то цей ринок давно канув у лету. А він живий і розвивається.

Зрозуміло, що реклама всім набридла, але від неї нікуди не дітися, хоча в деяких випадках бувають приємні винятки. Про один з них ми з вами сьогодні поговоримо і дізнаємося, як відключити рекламу в інтернет-браузерах. Однак перед тим, як я почну, хотілося б сказати наступне: більшість сайтів у всесвітній павутині, які, я впевнений, вам допомагають у роботі, в навчанні чи розвагах, отримують можливість працювати тільки за рахунок рекламодавців. В іншому випадку це може бути невигідно. Уявіть, що ваш улюблений сайт перестав працювати. Чи приємно вам буде? Навряд чи. Ось і подумайте, чи варто читати цю статтю далі...

Adblock Plus

Ви все ж зважилися приховати всю рекламу в браузерах? Добре. Наша розмова піде про розширення Adblock Plus. Перша версія цього вкрай корисного була випущена ще в далекому 2002 році, коли рунет фактично тільки зароджувався. Розширення дозволяє блокувати завантаження і показ деяких елементів сторінки, включаючи рекламні банери, спливаючі вікна, а також деякі інші об'єкти.

Для того, що б блокувати інформацію, Adblock Plus необхідні спеціальні фільтри. Деякий час тому ЗА поставлялося без цих фільтрів, проте з деяких пір вони вбудовані за замовчуванням. Крім того, користувач може завантажувати додаткові фільтри, в яких містяться запити для показу реклами. На тому місці, де знаходився блок, показується порожнє місце, в інших випадках ви навіть не дізнаєтеся, що він там був. За замовчуванням можете використовувати фільтр EasyList - його цілком достатньо.

Adblock Plus доступний для Mozilla Firefox (спочатку він був створений саме для цього браузера, Google Chrome (включаючи Яндекс.Браузер Chromium), Opera. Для інших браузерів використовуються схожі блокатори - принципової різниці між ними немає.

Установка Adblock Plus дуже проста - потрібно завантажити додаток на офіційному сайті. Длшя цього відкрийте ваш інтернет-браузер, введіть в нього посилання https://adblockplus.org/ru/getting_started. Тут ви побачите, як правильно встановлювати розширення - це займе у вас не більше хвилини часу. Головне, не помиліться при виборі браузера.

Після того, як Adblock буде встановлений, ви можете починати ним користуватися. В першу чергу виберіть фільтр для блокування. Якщо ви бачите рекламу, а саме нав'язливий блок, то можете самостійно заблокувати його - наведіть курсор мишки на нього, натисніть праву кнопку і виберіть «Adblock Plus: Заблокувати зображення...», як це показано на скріншоті.

Головне в цій справі - не перестаратися, а то можна приховати всі картинки геть.

Наостанок хотілося б сказати про одну дуже важливу деталь - справа в тому, що розширення приховує не всі рекламні блоки. До того ж на деяких популярних ресурсах ця функція відключена за замовчуванням (Yandex, Google і т. д.). Повністю заблокувати блоки можна, зайшовши в налаштування фільтрів і знявши галочку з напису «Дозволити деяку ненав'язливу рекламу».

Якщо у вас виникнуть питання по роботі розширення, задавайте їх через коментарі.

Рекламний блок