Як встановити новий шрифт в Windows

Рекламний блок

Якщо Вам не вистачає стандартних шрифтів для оформлення документів, малюнків, графіків і т. д. в такому випадку встановлюються додаткові шрифти. Для того, щоб встановити нові шрифти в Word, Photoshop та інші офісні та інші програми необхідно просто додати бажаний шрифт в папку зі стандартними шрифтами, які використовує ОС Windows. Розглянемо докладніше, як це зробити.

Для початку необхідно підготувати необхідний шрифт: завантажити з Інтернету або знайти на якомусь диску, не важливо. Зазвичай інсталяційний шрифт – це один TTF файл, який називається так само, як сам шрифт. Приклад з такими шрифтами див. нижче на малюнку.:

Как установить дополнительный шрифт в Word, Photoshop

Знаходимо потрібний шрифт для установки і далі натискаємо «Пуск – Панель управління - Шрифти»:

Бачимо перед собою папку зі шрифтами, які на даний момент використовуються вашою операційною системою, а разом з нею і іншими популярними програмами.

Для того, щоб встановити тільки що підготовлений вами новий шрифт необхідно просто скопіювати його в папку або перетягнути мишкою. Все тепер перезавантажуйте Ваш Word, Photoshop або ще що-небудь і перевіряйте – новий шрифт має обов'язково з'явитися.

Також можна почитати про встановлення шрифтів в Windows 7

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок