Як перевести гроші з Білайну на Білайн?

Рекламний блок

kak-perevesti-dengi-s-bilayna-na-bilayn

Можливість перерахування коштів з одного особового рахунку на інший - дуже зручна послуга, яку не так давно почали пропонувати оператори стільникового зв'язку. Тільки уявіть, якщо ваш знайомий чи родич виявиться де-небудь в степу, де немає навіть магазину, поповнити рахунок він, відповідно, не зможе. Ви можете легко допомогти йому, навіть не встаючи з дивана. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся прямо зараз.

Перед тим, як я переступлю до основних дій, хочу відразу сказати про те, що переказ проводиться в кілька дій, а саме: спочатку треба надіслати заявку, потім підтвердити її. Це зроблено для того, що б мінімізувати ризик помилкових переказів грошових коштів. Тепер по-порядку.

Заявка

Починаємо ми з відправлення заявки. Для цього візьміть у руки свій мобільний телефон і наберіть на ньому *145*номер телефону абонента*сума поповнення#. Номер абонента, якому ви перераховуєте гроші, повинен складатися з 10 цифр, сімку і вісімку попереду вводити не потрібно, наприклад, 9991235689. Прогалини, точки або коми повинні бути відсутніми. Це повною мірою відноситься і до суми - число повинно бути цілим, тобто ви не можете відправити, скажімо, 123 рубля 51 копійку - тільки 123 рубля. Оскільки Білайн працює в різних регіонах, то валюта, яка прийде на рахунок абонента, залежить від того місця, де ви знаходитесь. Для Росії це рублі, а не долари, як стверджують деякі джерела.

Набираємо на клавіатурі цифри. Ось що вийшло: *145*9991235689*150#. Як бачите, я відправляю на номер 9991235689 150 рублів. Тепер залишилося натиснути на кнопку виклику. Натиснули? Чудово, тепер необхідно трохи почекати, тому що через кілька секунд (іноді хвилин) прийде SMS-повідомлення, в якому знаходиться унікальний код. Його ні в якому разі не можна видаляти, тому що він потрібен нам для продовження процедури переказу коштів.

Переклад

На поточний момент гроші з вашого телефону нікуди не поділися. Як я писав трохи вище, це своєрідний захист від випадкових перекладів. Для того, що б гроші все-таки були відправлені на особовий рахунок потрібного вам абонента, необхідно набрати на телефоні *145*код підтвердження#. У результаті повинно вийде приблизно наступне: *145*7890#. До речі, код підтвердження складається з декількох цифр, літери в ньому відсутні. Тепер натискаємо на клавішу виклику. Все, ваша місія на цьому закінчена. Через хвилину вам прийде СМС-повідомлення, з якого ви дізнаєтеся, що грошові кошти були відправлені адресатові.

Як тільки вся сума надійде на рахунок одержувача, йому прийде повідомлення про це. Необхідно знати про те, що абонент отримує гроші у валюті тієї країни, на території якої він знаходиться. Наприклад, якщо ви з Росії відправляєте кошти людині, яка знаходиться в Україні, в рублях, то він отримає їх в гривнях згідно курсу валют на поточний момент.

Правила переказу коштів

  • Вартість послуги залежить від регіону. У будь-якому випадку, списання здійснюється з того абонента, який здійснював переклад.
  • Переказ грошей можливий навіть в тих випадках, коли один з абонентів (або обидва) знаходиться в роумінгу.
  • Доступ до послуги є абсолютно у всіх абонентів компанії Білайн, за винятком деяких застарілих тарифних планів, а також якщо ви заборонили використання послуги «Мобільний переклад» (для цього потрібно набрати *110*171# і натиснути на клавішу виклику). Зворотне підключення послуги неможливо, це можна зробити тільки через дзвінок оператору.
  • Сума переказу залежить від того, як довго ви користуєтеся зв'язком і як часто поповнюєте свій особовий рахунок.
  • За один раз можна висилати не більше 150 рублів, загальна кількість переказів не може перевищувати 10 разів. При цьому максимальна сума переказу в добу складає 300 рублів.
  • Абонент, який отримує грошові кошти, за день може прийняти до п'яти переказів на загальну суму не більш 3000 рублів. Скористатися цими коштами можна тільки через добу після їх надходження.
  • Рекламний блок