Настройки мережі, збережені на комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі

Рекламний блок

Неодноразово спостерігалося як у різних куточках інтернету піднімаються питання з приводу дивної помилки, пов'язаної з Wi-Fi. Суть її полягає в тому, що користувач може спостерігати потрібну бездротову мережу в списку доступних, але вона відображається із червоним хрестиком. Якщо спробувати підключитися до неї, то з'являється повідомлення про невідповідних параметри комп'ютера, для даної мережі. Зараз ми подивимося чому таке відбувається і як цього позбутися.

Ця проблема характерна для Windows 7, але і в інших версій даної ОС вона зустрічається, правда виглядає дещо інакше. Але і найцікавіше це те, що з іншого пристрою можна цілком легко підключитися до мережі, не відчуваючи ніяких проблем.

parametry-seti-soxranennye-na-etom-kompyutere-ne-sootvetstvuyut-trebovaniyam-etoj-seti

Про причини помилки можна легко здогадатися з тексту, який відображається: «Параметри мережі, збережені на цьому ПК, не відповідають вимогам цієї мережі». Коли комп'ютер виконує перший зв'язок, він зберігає конфігурацію мережі (паролі, шифрування, захист) для швидкого підключення в наступний раз. Коли відбувається таке підключення, ці параметри порівнюються з тими, що в мережі. Якщо все успішно співпало, то відбувається підключення.


А якщо параметри у роутера і комп'ютера не співпали, то підключення неможливо здійснити і відображається подібна помилка.

параметры сети сохраненные на этом компьютере не соответствуют требованиям этой сетиЗазвичай з такою неполадкою можна зіткнутися якщо виконати якісь налаштування в роутері, в момент, коли комп'ютер підключений до мережі. Хоча і не варто скидати з рахунків і інші можливі причини, наприклад, системні збої. Тепер давайте подивимося, як позбавитися від цієї помилки.

Усуваємо неполадки коли параметри мережі не відповідають вимогам цієї мережі

Як не дивно, але тут немає нічого складного. Логіка, усунення подібних помилок, проста: видаляємо проблемні параметри і змушуємо комп'ютер отримати їх знову. Але все ж, на всяк випадок, перезавантажте комп'ютер. Цілком можливо, що все само запрацює, без втручання в налаштування. Якщо це не дало потрібного ефекту, тоді йдемо далі. Ми будемо видаляти проблемну мережа Wi-Fi із списку відомих мереж і потім виконаємо до неї нове підключення.

А тепер дивіться, як це робиться. Натисніть правою кнопкою мишки по іконці мережі, в правому нижньому кутку екрану. У контекстному меню вибираємо пункт Центр мережних підключень. У вікні, що відкрилося, клацніть по розділу " Управління бездротовими мережами.

parametry-seti-soxranennye-na-etom-kompyutere-ne-sootvetstvuyut-trebovaniyam-etoj-seti-2З'явиться список відомих мереж. Нам потрібно знайти проблемну мережа, з якої неможливо встановити з'єднання. Клікніть по ній правою кнопкою і виберіть «Видалити мережу», потім підтвердьте своє рішення, натиснувши «Так».

parametry-seti-soxranennye-na-etom-kompyutere-ne-sootvetstvuyut-trebovaniyam-etoj-seti-3Тепер, давайте відкриємо список знайдених мереж. Знаходимо нашу мережу і підключаємося до неї.

parametry-seti-soxranennye-na-etom-kompyutere-ne-sootvetstvuyut-trebovaniyam-etoj-seti-4Тепер все повинно запрацювати.

Якщо все одно не вийшло і раніше виникає подібна помилка, то можна спробувати змінити ім'я самої мережі у налаштуваннях роутера. У цьому випадку комп'ютер розпізнає мережу як нову і виконає з'єднання з правильними параметрами.

Якщо нічого не допомагає і комп'ютер ні в яку не хоче підключатися до мережі, опишіть проблему в коментарях, і ми постараємося разом в цьому розібратися. На цьому все, до зустрічі в наступній статті.

Рекламний блок