Як поставити довге тире в Ворді

Рекламний блок

Зазвичай користувачі не часто задаються цим питанням. На клавіатурі є дефіс, який допомагає вийти з даної ситуації. Але ось встановити коротке або довге тире натисненням однієї кнопки з клавіатури, у Вас ніяк не вийде.

Впевнена, Ви звернули увагу, коли друкуєш слово, ставиш після неї пробіл, потім дефіс, знову пробіл і продовжуєш набирати текст, Ворд автоматично замінює дефіс на коротке тире.

Якщо ж Вам важливо правильне оформлення тексту, скажімо, друкуєте звіт або диплом, то давайте розглянемо різні способи, які допоможуть зробити коротке або довге тире в MS Word.

Спосіб перший – скористаємося шістнадцятковим кодом. Тут все дуже просто. Наберіть комбінацію чисел «2013» і натисніть Alt X» –вставитися коротке тире; наберіть «2014» і натисніть Alt X» – довге тире.

Как поставить длинное тире в Ворде

Спосіб другий – поєднання клавіш. Щоб поставити тире в документі Word можна використовувати поєднання клавіш. Для короткого тире натисніть «Ctrl" -», для довгого – «Ctrl Alt - ». Використовуйте знак «-», який знаходиться справа на цифровій клавіатурі. Зверніть увагу, «NumLock» повинен бути включений.

Спосіб третій – використовуємо спеціальний код. З його допомогою можна поставити довге тире в документі. Затисніть клавішу «Alt» і наберіть «0151». Цифри набирайте на цифровій клавіатурі, яка знаходиться праворуч, при включеному «NumLock».

Спосіб четвертий – скористаємося вставкою. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка», клікніть по кнопочці «Символ» і виберіть з меню пункт «Інші символи».

Відкриється віконце «Символ». У полі «Шрифт» з випадаючого списку виберіть «(звичайний текст)», у полі «Набір» – «знаки пунктуації». Тут Ви знайдете різні види тире. Виділяйте те, що потрібно, і натискайте кнопочку «Вставити». Зверніть увагу на поєднання клавіш, яке дозволяє вибране додати тире у текст – цей спосіб ми розглянули першим.

Спосіб п'ятий – налаштуємо параметри автозаміни. Відкрийте вікно «Символ», як було описано в пункті вище, виділіть потрібне тире – покажу на прикладі довгого тире – та натисніть кнопочку «Автозаміна».

Тепер у поле «замінити на» ставлю три дефіса поспіль, у полі «на» вже стоїть вибране довге тире. Натисніть «Додати», щоб заміна трьох дефісів була в списку автозаміни, потім «ОК».

Зверніть увагу, дефіс знаходиться на клавіатурі над літерами. Якщо хочете, можна налаштувати таким же способом і автозаміну для знака мінус, який знаходиться на цифровій клавіатурі.

Тепер при введенні трьох дефісів поспіль, текст буде вставлятися довге тире. Зробіть так, для будь-якого іншого виду тире. Замінювати можна не тільки тире, але і різні поєднання букв і цифр. Наприклад, «кд» замінити на короткий дефіс.

Запам'ятовуйте потрібні сполучення клавіш, або налаштовуйте зручні для себе параметри автозаміни. Адже поставити дефіс, коротке або довге тире в документ Ворд можна без проблем, використовуючи зручний для Вас спосіб.Рекламний блок