Папки Temporary Internet Files

Рекламний блок

Блукаючи по просторах Інтернету, ми мимоволі накопичуємо у себе на комп'ютері різного роду тимчасові файли, файли cookie, файли, що зберігають паролі від різних сервісів і т. д. Зберігається все це в папки Temporary Internet Files.

Вміст папки Temporary Internet Files необхідно періодично чистити (не видаляти всю папку цілком, а лише її вміст). Це дозволить вам звільнити місце на жорсткому диску, а також прибрати всілякі вірусні програми, які люблять встановлюватися в дану папку.

Де ж знаходиться папки Temporary Internet Files і як її почистити? Для того, щоб знайти вміст папки заходимо в «Пуск – Панель управління – Властивості оглядача».

Панель управления Windows

У вкладці «Загальні» знаходимо рядок «Видалення тимчасових файлів, історії перегляду....». Для того щоб переконатися, що у нас накопичилося багато непотрібних тимчасових файлів тиснемо на кнопку «Параметри».

Свойства обозревателя

Потрапляємо у віконце під назвою «Параметри тимчасових файлів і журналу». Зверніть увагу, що тут ви можете подивитися шлях до папки Temporary Internet Files, а також змінити місце на жорсткому диску, що виділяється під тимчасові файли. Тиснемо на кнопку «Показати файли».

Временные файлы Интернета

Переконуємося в тому, що файлів накопичилося чимало, і що вони нам абсолютно не потрібні. До речі сюди ж можна повернутися після очищення, щоб переконатися, що папка порожня (або наполовину порожня, якщо ви не видаляли всі файли).

Temporary Internet Files

Повертаємося у вкладку «Загальні» і натискаємо на кнопку «Видалити».

Потрапляємо в наступне вікно «Видалення історії огляду», де ви вже самі вирішуєте видаляти вам все: тимчасові файли Інтернету, файли «cookie», журнал, дані веб-форм, паролі, або тільки деякі з пунктів. Я частенько видаляю тільки тимчасові файли Інтернету, рідше вибираю пункт «Видалити все».

удаление временных файлов компьютера

Не переживайте сильно, якщо ви повністю видалити вміст папки Temporary Internet Files нічого страшного не станеться ні з вашою операційною системою ні з підключенням до Інтернету, навпаки ви виконали корисну справу і позбавили комп'ютер від непотрібного сміття, від якого більше шкоди ніж користі.Рекламний блок