Як відключити OneDrive в Windows 10 - три простих способи

Рекламний блок

OneDrive — хмарне сховище даних, створена і керована компанією Microsoft. Даний сервіс став стандартним додатком Windows починаючи з її восьмої версії.

Однак у кожного є свої уподобання, хтось користується GoogleDrive, хтось Mega або Bitcasa. В такому випадку в користувача виникає резонне питання, якщо я не використовую це додаток, навіщо витрачати даремно системні ресурси?

Зміст:


 • Відключаємо OneDrive в реєстрі
 • Відключаємо OneDrive через групову політику
 • Відключення OneDrive в системному треї

 • У цій статті ми поговоримо про те, як відключити OneDrive.

  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-00

  Всього кілька днів тому, компанія Microsoft прийняла рішення про зміну обсягу дискового простору для безкоштовних акаунтів OneDrive. Дане рішення пов'язане з існуванням групи користувачів зловживали цією пропозицією.

  За заявою компанії йдеться про використання близько 70 ТБ (!) дискового масиву на одного користувача. Після нововведень, власник безкоштовного аккаунта буде отримувати лише 5 ГБ замість 15 ГБ доступних раніше.

  Зміни торкнуться і платних тарифних планів: з початку 2016 року планується замінити 100 і 200 гігабітні плани на єдиний, з об'ємом 50 ГБ за 2 долари на місяць. Нижче ми наведемо кілька способів відключення сервісу хмарного сховища.

  Відключаємо OneDrive в реєстрі


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Цей спосіб підійде користувачам, у яких встановлена домашня (Home) редакція Windows.

  Крок 1. Запускаємо редактор реєстру. Набираємо на клавіатурі комбінацію «Win R», вписуємо команду «regedit» без лапок і натискаємо «Enter» або «OK».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-01

  Крок 2. Відкриваємо розділ реєстру «HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows».

  Крок 3. Створюємо новий підрозділ. Для зручності назвемо його «OneDrive».

  Крок 4. Створюємо параметр DWORD. Правою кнопкою миші (ПКМ) клікаємо на правій панелі редактора, вибираємо в контекстному меню «Створити» — «Параметр DWORD».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-02
  Крок 5. Присвоюємо нового параметру ім'я DisableFileSync і значення «1». Для збереження внесених змін, перезавантажуємо комп'ютер.

  Згодом, якщо необхідно відновити працездатність сховища значення «1» слід змінити на «0» або видалити раніше створений розділ реєстру «OneDrive».

  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-03

  повернутися до меню ^

  Відключаємо OneDrive через групову політику


  Крок 1. Запускаємо редактор групової політики. Набираємо на клавіатурі комбінацію «Win R», в полі вводимо команду «gpedit.msc» без лапок і натискаємо «Enter» або «ОК».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-04

  Крок 2. Переходимо до OneDrive: «Конфігурація комп'ютера» – «Адміністративні шаблони» – «Компоненти Windows» – «OneDrive».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-05
  Крок 3. Відключаємо сховище. Відкриваємо один з доступних параметрів «Заборонити використання OneDrive для зберігання файлів і ставимо значення «Включено».

  Згодом, якщо необхідно відновити працездатність додатки значення політики необхідно встановити в стан «Не встановлено».

   kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-051

  повернутися до меню ^

  Відключення OneDrive в системному треї

  Крок 1. Заходимо в системний трей, знаходимо іконку сервісу клікаєм по ньому ПКМ і вибираємо пункт «Параметри».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-06
  Крок 2. У вкладці параметри знімаємо прапорець «Автоматично запускати OneDrive при вході в Windows».

  Якщо на момент проведення даної операції був виконаний вхід під обліковим записом Microsoft, яка, в свою чергу, пов'язана з сховищем для припинення синхронізації натискаємо «Видалити зв'язок з OneDrive».

   
  kak-otklyuchit-onedrive-v-windows-10-07
  Крок 3. Для видалення іконки OneDrive з меню провідника відкриваємо редактор реєстру, після чого слід відвідати розділ HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\018D5C66-4533-4307-9B53-224DE2ED1FE6, знаходимо параметр System.IsPinnedToNameSpaceTree і встановлюємо його значення рівним нулю.

  Рекламний блок